Co navštívit v USA

Vloženo: 5. listopadu 2018
Poslední příspěvek: 23. března 2019
anonym
před 8 měsíci
anonym
Ahoj cestovatelé, chceme s manželem letět do USA, ale nevíme co to obnáší. Zvažujeme buď Los Angeles nebo New York. Auto si pronajímat nebudeme a ubytko chceme sehnat přes Booking nebo airbnb. Chceme se zeptat, které město bude lepší, když nebude auto. Chceme poznat americkou atmosféru, navštívit pár turistických památek, ale ne utratit majlant. Díky za každou zkušenost a radu co a jak a také kolik Vás dovolená cca vyšla.

2 odpovědi

anonym
anonym
před 6 měsíci
anonym
před 6 měsíci
Ahoj,take se chystame a radi bychom nasli spolucestovatele.Chceme o prazdninach 2018 (cenove dobre vychazi letenky na zacatek cervence na 14 dni se Singapore airlines)-navstivit N.Y.,Washington,Boston,Philadelfii.Jsme manzele,53 let.
Kristýna
Kristýna
před 3 měsíci
Kristýna
před 3 měsíci
@anonym ~ Ahoj, pokud jedete do USA poprvé, určitě bych zvolila New York, které je jakousi bránou do této krásné země a dle mě i nejkrásnější a nejzajímavější město v USA. Auto si určitě nepůjčujte, pokud nechcete skončit v hodinových zácpách na Manhattanu. Síť metra a autobusových linek je rozšířená po celém městě a metro je určitě nejrychlejší volba dopravy. Vyhraďte si na město alespoň 4 dny, já jsem tam jela na 6 dní, a i to mi přišlo málo. Záleží co od pobytu čekáte a co chcete vidět. Mimo hlavní památky je zde také spousta muzeí, které vám zaberou hodně času.
Los Angeles se mi osobně moc nelíbilo, příště bych město využila pouze jako přestupní stanici, a navštívila ho na maximálně 1-2 dny. Moc památek zde není a slavný Hollywood nebyl tak slavný, jak jsem si myslela. Všude byla špína a bezdomovci. Okolí LA je ale nádherné, můžete navštívit místní pláže, vydat se na túru do hor, a není to odsud také daleko do spousty národních parků jako například Joshua Tree, Death valley či Yosemiti. Abyste ale vyjeli za město, už auto potřebovat budete.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů