Diani Beach od 33 619 Kč
Zobrazit zájezdy

Je Diani beach nejlepší?

Vloženo: 29. prosince 2018
Poslední příspěvek: 20. března 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 2 lety
anonym
Zdravím, je lepší navštívit jižní nebo severní pobřeží. Všude jsem četla, že Diani beach je nejlepší, je to pravda? Děkuji

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 2 lety
Kristýna
před 2 lety
@anonym ~ Dobrý den, pláž Diani je opravdu jednou z nejkrásnějších v Keni a nachází se zde spousta ubytovacích zařízení. Zároveň ale pláž není narvaná turisty, takže je to opravdový ráj na Zemi bez lidí. Je velmi známá pro šnorchlování a potápění, jelikož se zde nachází korálový útes, a také je skvělá na surfování. Moře je zde opravdu krásně čisté ve srovnání s plážemi na severním pobřeží.
Pláž Bamburi je jednou z nejživějších pláží v Keni, najdete zde nákupní centra, spoustu restaurací a barů, takže zde se určitě nudit nebudete. Kousek je to odsud i k další známé pláži - Nyali. Velkou výhodou této pláže je, že se nachází kousíček od Mombasy, kde je také mezinárodní letiště, takže doprava je pohodlná a rychlá.
Takže pokud hledáte krásnou pláž s minimem lidí, zvolila bych Diani. Pokud toužíte být více v centru dění, zkuste Nyali či Bamburi beach.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů