Seychely od 37 050 Kč
Zobrazit zájezdy

Doba letu na Seychely?

Vloženo: 10. října 2019
Poslední příspěvek: 10. října 2019
nový člen nový člen /
BarevnáPastelka
nový člen nový člen / před 3 lety
BarevnáPastelka
Ahoj všem, zajímá mě doba letu na Seychely a jak dlouho se letí vzhledem k ceně letenek. Jako nejlevnější mi vychází Praha - Seychely s přestupem v Düsseldorfu a Abu Dhabi s ČSA, kde se dá dostat i na ceny kolem 15 tisíc. Ale ta délka letu je přes 17 hodin, což už je bych řekla skoro až dost. letěl jste to takhle někdo? Nebo si radši připlatit a letět třeba z Mnichova nebo Berlína?

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@BarevnáPastelka ~ Zdravím,
nejkratší let na Seychelly trvá z Prahy asi 12 hodin, kdy máte po cestě pouze 1 krátký přestup. Samozřejmě je takový let dražší. Osobně si myslím, že cena 15tis. Kč z Prahy je poměrně slušná a odpovídající. V akcích se dají sehnat letenky i okolo 10 tis. Kč, ale většinou jsou lety právě z okolních zemí (Německo, Rakousko).
Pokud u vás hraje roli délka letu, zkuste se podívat na Condor, který nabízí přímé lety z Frankfurtu. Let na Seychelly pak trvá pouze 10 hodin. Momentálně se dají sehnat letenky třeba na říjen za cenu okolo 420 euro (cca 11tis. Kč). Musíte si ale připočítat cestu a čas do Frankfurtu, a pak to vyjde víceméně skoro stejně jako let z Prahy.
Mě osobně dlouhé lety nevadí, minulý rok jsem absolvovala 47 hodinový let na Hawaii se 3 přestupy. Většinu letu jsem ale vždy prospala nebo se dívala na film, takže mi to uteklo.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů