Seychely dovolená 2020/2021

Načítám
Načítám
Nastavené filtry:
Seychely
Hotel Acajou

Hotel Acajou

Snídaně 8 dní
Letecky

Dovolená na Seychelách

Souostroví Seychely se nachází v Indickém oceánu, severně od Madagaskaru. Souostroví spadá pod Seychelskou republiku, ve které žije 81 tisíc obyvatel. V souostroví je celkem 115 ostrovů s rozlohou 455 km2. Seychely jsou prezidentskou republikou patřící pod správu Commonwealthu. 

Hlavním městem Seychel je Victoria v severovýchodní části ostrova Mahé. Národním platidlem je seychelská rupie (SCR) a na ostrovech jsou akceptovány tři úřední jazyky - kreolština, francouzština a angličtina. Na Seychelách je tropické podnebí se stálými ročními teplotami od 24 - 32 °C. V období od prosince do února převládají na ostrovech krátké a vydatné deště. Kromě těchto deštivých měsíců, lze dovolenou na Seychelách trávit celoročně.

K turistickým lákadlům patří zdejší příroda, která je přezdívaná jako zahrada Edenu. Luxusní hotely jsou vhodně umístěny do vegetace a neruší přirozený vzhled ostrovů. Za návštěvu stojí ostrov Aplhonse s nádherným korálovým útesem. Milovníky potápění potěší zájezd na ostrov Cerf, který je vyhlášenou lokalitou pro potápění. K vidění je zde přes 150 druhů ryb, které žijí v mořském národním parku St. Anne Marine.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy na Seychely?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené na Seychely od Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny zájezdů na Seychely?

Ceny začínají na 28 463 Kč, nejdražší zájezd stojí 458 010 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce all inclusive, bez stravy, plná penze, polopenze, snídaně.

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici je na Seychely doprava letecky (z Budapeště, z Katovic, z Krakova, z Prahy, z Vídně, z Wroclavi).

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Momentálně pouze sleva first minute.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí na Seychelách hotely: The H Resort Beau Vallon Beach (100%), Raffles Praslin (90%), Coral Strand Smart Choice Hotel Seychelles (89%), Constance Ephelia (89%), Kempinski Seychelles Resort (88%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Jaké cestovní doklady potřebuji na Seychely?

Pro pobyt za účelem cestování, dovolené nebo návštěvy přátel, který nepřesáhne délku 90 dní, vám bude stačit platný cestovní pas. Nezapomeňte, že i děti do 15 let musí mít svůj cestovní doklad. Více o dokladech.

Jakou měnu s sebou?

Oficiální měna je seychelská rupie. Z ČR si vezměte eura nebo dolary, ty pak ve směnárně nebo bance vyměňte za rupie. Bezhotovostně lze platit jen ve velkých městech, hotelech a restauracích. Více o měně a cenách.

Potřebuji na Seychely očkování?

Na Seychely není potřeba žádné povinné očkování. Přesto existuje seznam doporučených vakcín, které je vhodné brát v úvahu. Více o očkování.

Jakým jazykem se mluví na Seychelách?

Úředními jazyky jsou seychelská kreolština (odvozená z francouzštiny), francouzština a také angličtina.

Jaké zásuvky jsou na Seychelách?

Elektrické zásuvky jsou britského typu, budete tedy potřebovat adaptér.

Prohlédněte si destinace na Seychelách