Bangkok od 23 195 Kč
Zobrazit zájezdy

Doprava Bangkok - Ko Chang

Vloženo: 7. srpna 2019
Poslední příspěvek: 2. října 2019
nový člen nový člen /
Matoušová-Ivana
nový člen nový člen / před 3 lety
Matoušová-Ivana
Hezký večer, jak se prosím nejlépe dostat z Bangkoku na Ko Chang? Jaká doprava Bangkok - Ko Chang bude nejpoužitelnější vzhledem k ceně a času?

Odpovědi 2 odpovědi

LenkaGazdova
Cestoporadce Cestoporadce /
LenkaGazdova
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
LenkaGazdova
před 3 lety
@Matoušová-Ivana ~ Předpokládám, že myslíte Ko Chang u Tratu...Z Bangkoku na Ko Chang nabízí transport řada agentur, jde vždy o kombinaci minivan/autobus + loď. Vyzvednou vás na vašem hotelu v BKK a některé nabízí i odvoz až k hotelu na Ko Changu. Největší koncentrace agentur je na Khao San road, transport jde většinou zakoupit i přes hotely v Bangkoku, jedna agentura je také na letišti Suvarnabumi, na které přiletíte z Evropy. Komfortnější avšak dražší je vzít si soukromé taxi k přístavu a tam si koupit lístek na loď. O něco málo levnější než agentura je dostat se MHD na autobusové nádraží, kde si koupíte lístek na bus, který vás odveze do přístavu. Většina lidí, co jezdí na dovolenou využívá variantu č. 1 - nejlepší poměr kvalita x cena a nemusíte se o nic starat. Jinak pokud budete mít čas, doporučuji zajet pod Ko Chang na ostrov Ko Kood.
Matoušová-Ivana
nový člen nový člen /
Matoušová-Ivana
nový člen nový člen / před 3 lety
Matoušová-Ivana
před 3 lety
@LenkaGazdova ~ Děkuju, jste hodná.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů