Turecko od 6 720 Kč
Zobrazit zájezdy

Dovolená 2013

Vloženo: 14. června 2013
Poslední příspěvek: 19. července 2013
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 11 lety
anonym
Mám zaplacenou dovolenou do hotelu Sun Maritim,byl tam někdo a může napsat co nás čeká?Děkuji Ilona N.

Odpovědi 4 odpovědi

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 11 lety
anonym
před 11 lety
Dobrý den,
právě jsme se vrátili z dovolené v tomto hotelu a řeknu vám NIKDY VÍCE!!! Chystáme se reklamovat tuto dovolenou, jelikož to byl vyloženě týden utrpení, jídlo každý den to stejné , kromě jednoho dne, kdy přišel delegát - to bylo maso, jinak pořád lunchmeety na 3 způsoby, špína, arogance, hluk, jediné plus byla pláž a moře, ale jinak jsme rádi, že už jsme doma. Jediné co vám mohu poradit, je dávat pořád bakšiš, jinak to tam nevydržíte! Lenka
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 11 lety
anonym
před 11 lety
Dobrý den,
vrátili jsme se 16.6. z hotelu Sun Maritim v Avsallaru. Byli jsme velmi zklamáni - personálem, obsluhou, úrovní stravování - personál arogantní, dělá, že nerozumí co po něm žádáte, v jídelně špinavé nádobí, příbory, jídlo hrozné. Celý týden nebylo maso - jednou začali opékat kebab a stálo na něj 150 Rusů, tak jsme to vzdali. Stále něco chybí - buď hrnky na kávu v baru, nebo kelímky na nealko. K pití je jen hnusná ředěná vodka a občas jejich raki. Určitě tento hotel nesplňuje kategorii 4* a chválu jakou prezentuje CK Alexandria. Byli jsme v Turecku loni v Kemeru a předloni v Side ve 3* hotelu a bylo to super - poprvé v životě jsme byli rádi, že jedeme domů.
Jinak krásné moře i krásné počasí. Přeji hodně štěstí a omlouvám se, jestli jsem Vám zkazila náladu. Já bych osobně byla za recenzi vděčná, ale před 14-ti dny nebylo na netu vůbec nic. U CK si budeme ztěžovat a žádat kompenzaci finančních nákladů.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 11 lety
anonym
před 11 lety
Dobrý den,děkuji Vám za info.Náladu a chuť na dovolenou po přečtení Vaší i jiných recenzí fakt ztrácím.Odlétáme v sobotu.Po dovolené dám vědět své zážitky.Ilona N.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 11 lety
anonym
před 11 lety
Tak když to tady tak čtu jsem rád že letos vyrážíme do Chorvatska na ověřené místo v Bašce Vodě. Jezdíme do apartmánu Ana. Je tam vždycky hezky

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů