Dovolená Dubaj

Vloženo: 9. prosince 2018
Poslední příspěvek: 3. února 2019
anonym
před 7 měsíci
anonym
Ahoj, na kolik tak vyjde v období prosinec/leden týdenní dovolená v Dubaji? Nechci nejlevnější dovolenou a šetřit kde se dá, ale zároveň asi nepotřebuju utratit veškeré úspory. A co všechno doporučujete navštívit? Díky

2 odpovědi

Kláráč
Kláráč
před 7 měsíci
Kláráč
před 7 měsíci
Ahoj, dovolená v pěkném hotelu se vším všudy klidně do 20 000. SAE jsou docela levné. Mrkni tady www.etravel.cz/novinky/66… - jsou tam výhodné zájezdy do luxusních hotelů ještě do Vánoc nebo o Vánocích nebo na Silvestra
anonym
anonym
před 5 měsíci
anonym
před 5 měsíci
Pokud chceš cestovat bez CK, mrkni na doporučené hotely v Dubaji - dal jsem tip na cenově dostupný, který ale jsou super a nabízí i něco navíc s ohledem na cenu.
Jinak je to těžký říct. Počítej třeba letenka 7 (tedy ve 2 lidech to je 14 tisíc), hotel třeba 10, 15 tisíc se snídaněma (slušný hotel). Nějaký jídlo, zábava. Vstupy a zábava je v Dubaji dražší. Jídlo pokud se budeš stravovat v bistrech tak počítat třeba 150 - 250 Kč.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů