Cestolino.cz Dovolená Spojené arabské emiráty

Dovolená Spojené arabské emiráty 2018/2019

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:
The Cove Rotana Resort
10. 12. (Po) - 22. 12. 2018 (So)
Invia.cz: Hotel The Village At Cove Rotana Resort
-7%
výhodné
last minute
13 dní
Letecky
Ultra All inclusive
10. 12. (Po) - 16. 12. 2018 (Ne)
Invia.cz: Hotel The Village At Cove Rotana Resort
-6%
výhodné
last minute
7 dní
Letecky
Ultra All inclusive
11. 12. (Út) - 14. 12. 2018 (Pá)
TravelPortál.cz: Hotel The Village at Cove Rotana Resort
-46%
právě zlevněno
4 dny
Letecky
All inclusive
7212490.00CZK

Dovolená SAE

Spojené arabské emiráty se nacházejí ve východní části Arabského poloostrova. Severní pobřeží omývá Perský záliv. Na pevnině sdílí hranici s Ománem a Saudskou Arábií. Spojené arabské emiráty jsou federací sedmi nezávislých států, mezi které patří Abú Dhábí, Ajman, Dubai, Fujairah, Sharjah, Ras Al Khaimah a Umm al Qaiwain. 

Hlavním městem Spojených arabských emirátů je Abú Dhábí, které je společně s Dubají současným nejbohatším státem emirátů. Národním platidlem v zemi je dirham (AED). Úředním jazykem je Arabština, ale mluví se zde také persky, anglicky a jazyky hindí a urdu. Ve Spojených arabských emirátech panuje suché tropické podnebí, při kterém v létě stoupají teploty až k + 50 °C. Nejvhodnějším obdobím pro dovolenou a návštěvu emirátů jsou jarní a podzimní měsíce, kdy se teploty pohybují okolo 30 °C.

Země je plná turistických lákadel, která snoubí historickou architekturu s nejmodernějšími prvky stavitelství. Nikde jinde na světě nenaleznete tolik luxusu, jako právě v emirátech. Každý z emirátů podporuje turistický ruch a vybízí k zájezdům za památkami, nádhernými plážemi s komfortními službami nebo leskem oplývajících nákupních center.