dovolená na bali nejlepší destinace lombok

Vloženo: 21. ledna 2019
Poslední příspěvek: 13. srpna 2019
anonym
před 7 měsíci
anonym
ahoj, odjíždíme na dovču do indonesie, dali jsme na rady přátel a míříme na lombok. Je prý mnohem krásnější než bali. Bylo nám doporučeno navštívit hlavně národní park Rinjani. Máte někdo další typy co rozhodně nevynechat na lomboku. A je vážně Lombok lepší jak Bali?

4 odpovědi

anonym
anonym
před 7 měsíci
anonym
před 7 měsíci
Zdravím, já jsem byla 3 rýdny na Bali, procestovala jsem ho, je nádheré (příroda i památky). Indonésie je veliká a člověk by tam mohl jet i vícekrát.Zaletěli jsme si na jednodenní výlet na Jávu a na 3 dny na Komodo. Lombok neznám. Záleží na jak dlouho jedete a jak finance. Dagmar
Ovča
Ovča
před 6 měsíci
Ovča
před 6 měsíci
Já jsem v Indonésii strávila rok, žila jsem na Jávě a procestovala několik ostrovů. S Lombokem nemohu srovnat. Tam jsou pěkné ostrůvky Gili, které jsou zcela bez dopravy. Mě se nejvíce líbilo Borneo a to ve všem - lidé, příroda, systém dopravy apod. Za mě je Borneo to nejlepší v celé JV Asi. Bali je aké dražší než zbytek Indonésie. Na Bali je možné chodit pěšky mezi rýžovými poli, pěší chůze v Indonésii moc obvyklá není.
Kristýna
Kristýna
před 5 měsíci
Kristýna
před 5 měsíci
anonym ~ Ahoj, za mě jsou nádherné oba ostrovy, takže těžko říct, který se by se více líbil vám. Oba ostrovy jsou sopečné, najdete zde také džungle a krásné vodopády. Bali je o něco dražší a mnohem více turističtější. Najdete zde velká turistická centra jako je například Kuta, která je super pokud máte rádi surfování a noční život. Lombok je spíše klidný ostrov, méně navštěvovaný a o něco levnější než Bali. Na Lomboku se mi pláže líbily více, bílý písek, průzračné moře a skoro žádné lidi najdete na plážích Tanjung Aan, Pantai Selong Belanak, Tampah Beach či Pink Beach.
Standa82
Standa82
před 6 dny
Standa82
před 6 dny
@anonym ~ Ahoj, Indonésii jsme před pár lety s manželkou procestovali křížem krážem. Lombok je určitě super, chceš-li se vyhnout turistům. Jsou tam moc pěkné pláže a divoká příroda. Národní park Rinjani určitě doporučuju, je tam 2. nejvyšší sopka Indonésie, na kterou se dostanete cestou, která trvá 2 dny, takže se určitě před trekem fyzicky připravte. Před naší cestou jsme čerpali informace hlavně z tohoto webu: www.bali-indonesie.cz/, ostatně jsem tam našel i info specificky o Lomboku Kdyžtak mrkněte, přeji hezkou dovolenou.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů