dovolená na bali nejlepší destinace lombok

Vloženo: 21. ledna 2019
Poslední příspěvek: 7. března 2019
anonym
před 3 měsíci
anonym
ahoj, odjíždíme na dovču do indonesie, dali jsme na rady přátel a míříme na lombok. Je prý mnohem krásnější než bali. Bylo nám doporučeno navštívit hlavně národní park Rinjani. Máte někdo další typy co rozhodně nevynechat na lomboku. A je vážně Lombok lepší jak Bali?

3 odpovědi

anonym
anonym
před 3 měsíci
anonym
před 3 měsíci
Zdravím, já jsem byla 3 rýdny na Bali, procestovala jsem ho, je nádheré (příroda i památky). Indonésie je veliká a člověk by tam mohl jet i vícekrát.Zaletěli jsme si na jednodenní výlet na Jávu a na 3 dny na Komodo. Lombok neznám. Záleží na jak dlouho jedete a jak finance. Dagmar
Ovča
Ovča
před měsícem
Ovča
před měsícem
Já jsem v Indonésii strávila rok, žila jsem na Jávě a procestovala několik ostrovů. S Lombokem nemohu srovnat. Tam jsou pěkné ostrůvky Gili, které jsou zcela bez dopravy. Mě se nejvíce líbilo Borneo a to ve všem - lidé, příroda, systém dopravy apod. Za mě je Borneo to nejlepší v celé JV Asi. Bali je aké dražší než zbytek Indonésie. Na Bali je možné chodit pěšky mezi rýžovými poli, pěší chůze v Indonésii moc obvyklá není.
Kristýna
Kristýna
před měsícem
Kristýna
před měsícem
anonym ~ Ahoj, za mě jsou nádherné oba ostrovy, takže těžko říct, který se by se více líbil vám. Oba ostrovy jsou sopečné, najdete zde také džungle a krásné vodopády. Bali je o něco dražší a mnohem více turističtější. Najdete zde velká turistická centra jako je například Kuta, která je super pokud máte rádi surfování a noční život. Lombok je spíše klidný ostrov, méně navštěvovaný a o něco levnější než Bali. Na Lomboku se mi pláže líbily více, bílý písek, průzračné moře a skoro žádné lidi najdete na plážích Tanjung Aan, Pantai Selong Belanak, Tampah Beach či Pink Beach.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů