Indonésie zájezdy 2020/2021

Načítám
Načítám
Nastavené filtry:
Indonésie

Poznávací zájezdy do Indonésie

Indonésie leží v jihovýchodní části Asie a tvoří ji 17 508 ostrovů. Je zemí nespočtu kultur, zvyklostí a náboženství, kde převládá především islám. Hlavní město je Jakarta a měnou indonéská rupie, kterou lze bez problémů směnit z amerického dolaru. Úředním jazykem je indonéština.Celé indonéské souostroví nabízí mnoho přírodních i kulturních zajímavostí. Dovolenou turisté nejčastěji tráví na ostrovech Bali a Lombok. Ty se vyznačující především krásnými písčitými plážemi a azurovým mořem. Za vysokohorskou turistikou se můžete vydat zas na ostrov Sumatra a krásu přírody v podobě kamenných pyramid lze obdivovat na Jávě.

Co se indonéských tradic týká, v zemi si můžete pochutnat na národním pokrmu Soto Ayam, což je kuřecí polévka, Sate kerang neboli měkkýší kebab nebo Selor pindang zavařená vejce. K pití si pak dopřát sladký ledový čaj zvaný „es teh manis".Často využívaným dopravním prostředkem po Indonésii je autobus. Předem ale musíte počítat s absencí jízdního řádu, a tak dopravit se včas na sjednané místo není vždy jednoduché. Zvolit však můžete i vlak, motocykl, kolo nebo automobil. Rozšířená je také lodní doprava, díky které lze snadno cestovat mez jednotlivými ostrovy.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy do Indonésie?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené do Indonésie od Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny zájezdů do Indonésie?

Ceny začínají na 21 890 Kč, nejdražší zájezd stojí 91 960 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce all inclusive, plná penze, polopenze, snídaně.

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici je do Indonésie doprava letecky (z Prahy).

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v Indonésii hotely: Senggigi Beach Hotel Lombok (100%), Qunci Villas Hotel (100%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v Indonésii jsou podle cestovatelů tyto: Senggigi Beach Hotel Lombok, Qunci Villas Hotel.

Jaké cestovní doklady potřebuji do Indonésie?

Pro vstup do Indonésie budete potřebovat platný cestovní pas. Pro pobyt za účelem cestování, dovolené nebo návštěvy přátel, který nepřesáhne délku 30 dní, není potřeba žádné vstupní vízum. Nezapomeňte, že i děti do 15 let musí mít svůj cestovní doklad. Více o dokladech.

Jakou měnu s sebou?

Místní národní měnou je indonéská rupie. Přivezte si americké dolary nebo eura, které zde směníte velmi snadno. Platbu kartou akceptují zejména lepší hotely, cestovní kanceláře a supermarkety. Více o měně a cenách.

Potřebuji do Indonésie očkování?

Do Indonésie není potřeba žádné povinné očkování. Přesto existuje seznam doporučených vakcín, které je vhodné brát v úvahu. Více o očkování.

Jakým jazykem se mluví v Indonésii?

Úředním jazykem je indonéština. Anglicky se domluvíte ve větších městech a v turistických destinacích. Často ale pouze základními frázemi.

Jaké zásuvky jsou v Indonésii?

Zásuvky jsou podobné jako v České republice. Adaptér tedy nebudete potřebovat.