Dovolená se psem. Jaký hotel?

Vloženo: 20. dubna 2019
Poslední příspěvek: 7. května 2019
nový člen nový člen /
Ludmila1
nový člen nový člen / před 6 měsíci
Ludmila1
Dobrý den, zajímalo by mě zda existují hotely, kam si můžete vzít s sebou pejska? Máme malého jezevčíka a chtěli bysme ho vzít s sebou. Kolik tak chtějí za psa? A dá se někde najít seznam hotelů, kde mohou být zvířata nebo musím do každého hotelu volat?

3 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 6 měsíci
Kristýna
před 6 měsíci
@Ludmila1 ~ Hezký večer,
kam se na dovolenou s pejskem chystáte? Pokud budete cestovat po Česku, mrkněte na databázi Dovolená se psem. Najdete zde hotely, penziony, apartmány či chalupy, kde jsou pejsci vítáni. Ubytování můžete vyhledat podle nejrůznějších kritérií a podle kraje, kam se chystáte.
Cena za pejska za jednu noc se většinou pohybuje od 50 - 150 Kč.
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 6 měsíci
Sally
před 6 měsíci
Já si vyhledávám na Bookingu, kde je to velice přehledné a mj. mám při rezervaci maximálně následující den potvrzení z hotelu, zda ano či ne a za kolik. Teď jsme v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu v Krakově platili za 3 noci pro dvě jorkšíří slečny 100 zlotých. Záleží na tom kde a jak. Někde jsme za obě platili 10,- € za noc, jinde tu samou částku za celý pobyt (většinou víkend). V hotelu Rába v Gyoru jsme měli holky zadarmo (přestože cestovka tvrdila že budeme platit 15,- €, ale já měl přes Booking zjištěno, že se neplatí.
V září už mi potvrdili v hotelu v Zakopanem za obě holky na 4 noci 60,- zlotých.
Ludmila1
nový člen nový člen /
Ludmila1
nový člen nový člen / před 5 měsíci
Ludmila1
před 5 měsíci
Děkuji oběma. Podívám se na oboje.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů