Dovolená se psem. Jaký hotel?

Vloženo: 20. dubna 2019
Poslední příspěvek: 7. května 2019
nový člen nový člen /
Ludmila1
nový člen nový člen / před rokem
Ludmila1
Dobrý den, zajímalo by mě zda existují hotely, kam si můžete vzít s sebou pejska? Máme malého jezevčíka a chtěli bysme ho vzít s sebou. Kolik tak chtějí za psa? A dá se někde najít seznam hotelů, kde mohou být zvířata nebo musím do každého hotelu volat?

3 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před rokem
Kristýna
před rokem
@Ludmila1 ~ Hezký večer,
kam se na dovolenou s pejskem chystáte? Pokud budete cestovat po Česku, mrkněte na databázi Dovolená se psem. Najdete zde hotely, penziony, apartmány či chalupy, kde jsou pejsci vítáni. Ubytování můžete vyhledat podle nejrůznějších kritérií a podle kraje, kam se chystáte.
Cena za pejska za jednu noc se většinou pohybuje od 50 - 150 Kč.
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před rokem
Sally
před rokem
Já si vyhledávám na Bookingu, kde je to velice přehledné a mj. mám při rezervaci maximálně následující den potvrzení z hotelu, zda ano či ne a za kolik. Teď jsme v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu v Krakově platili za 3 noci pro dvě jorkšíří slečny 100 zlotých. Záleží na tom kde a jak. Někde jsme za obě platili 10,- € za noc, jinde tu samou částku za celý pobyt (většinou víkend). V hotelu Rába v Gyoru jsme měli holky zadarmo (přestože cestovka tvrdila že budeme platit 15,- €, ale já měl přes Booking zjištěno, že se neplatí.
V září už mi potvrdili v hotelu v Zakopanem za obě holky na 4 noci 60,- zlotých.
Ludmila1
nový člen nový člen /
Ludmila1
nový člen nový člen / před rokem
Ludmila1
před rokem
Děkuji oběma. Podívám se na oboje.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů