Egypt od 7 246 Kč
Zobrazit zájezdy

Dovoz jídla do Egypta

Vloženo: 11. července 2019
Poslední příspěvek: 9. srpna 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
anonym
Zdravím, prosím o vaše zkušenosti. Na internetu jsem se dočetla, že je zákaz zde dovážet potraviny.
Máte prosím někdo zkušenost s tím, zda by byl problém přibalit dceři do kufru pár nějakých balených croasanů atp? I když máme zaplaceno klasicky all in, tak u ní často bývá problém s jídlem, chci mít alespoň malou rezervu.
Předem děkuji za odpověďi.

Odpovědi 6 odpovědí

Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 3 lety
Arne1
před 3 lety
Bože... Ano, bývá tam problém s jídlem. Opravdu je velký problém, a řekl bych že je to na 100% nemožné, sníst vše co tam na stolech je. A pokud zaspím dobu snídaně, tak se vzbudím když je venku malá svačinka. Obdobně když prošvihnu oběd, tak je odpolední svačina. A když mi to všechno nestačí, tak v každém obchůdku (a jsou i v hotelích) trochu toho žvance za pár drobných koupím.
Jediná výjimka je vepřové, ale snad nechcete vozit létadlem k moři konzervy.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
anonym
před 3 lety
Problém s tím, že jídel, které pozře je opravdu hodně málo, pro upřesnění ....
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 3 lety
Arne1
před 3 lety
Pořád může "jíst" takové hnusy jako suchý chleba a na oběd hranolky s kečupem.
anonym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
anonym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
anonym
před 3 lety
vozit do Egypta croasanty je jako vozit dříví do lesa, ale určitě to v kufru převezete a nikdo vám je nesebere ani nesní. Znám lidi, co si do kufru dávají i minerálky na pití
kikiP_
věrná členka věrná členka /
kikiP_
věrná členka věrná členka / před 3 lety
kikiP_
před 3 lety
U snídaně bývají čerstvé teplé croisanty, marmelády jako od maminky a u obědů a večeří vždy hranolky a v lepším hotelu mají speciálně pro mamánky dětský koutek s takovou tou klasikou, kterou sní každý špunt. Mimochodem pokud má problém s tím, že odmítá jídlo, pak je taková dovolená pro ni jako dělaná. Hlad ji totiž donutí... Přestaňte ji rozmazlovat.
@Arne1 ~ vepřové bych neriskovala. V Egyptě není jen nedostupné, ale také ilegální.
Co se dále týká dovozu potravin, tak balené potraviny a cukrovinky problém nejsou. Dovážet obecně téměř kamkoliv je zakázáno ovoce, zelenina a čerstvé maso. Zabavit by vám mohli také neidentifikovatelné substance z oblasti Gastropekla z vlastní kuchyně.
Wincenzzo
stálý člen stálý člen /
Wincenzzo
stálý člen stálý člen / před 3 lety
Wincenzzo
před 3 lety
DoEgypta bych teda zadne jidlo nevozil... je tam da se rici vsechno, na snidani crossainty s naplnema, zaviny, buchty, ovocne I tvarohove kolace, koblihy plnene pudinkem, nugatem, obalovane v cokolade, obrovsky vyber vseho, kdo tam leti poprve, Bude sokovany, kolik jidla tam v hotelech je... a vsechno Od polevek po masa v ruznych upravach je vynikajici!!! V tech lepsi h hotelech jsou navic v hotelovy h restauracich,, Detske koutky'', kde si I deti vyberou z velke nabidky Pro ne vhodnych jidel, vsechno vyborne pripravene a ochucene... toto plati Pro ty opravdu dobre hotely, v tech levnych tohle nezarucuji...

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů