Filipíny - tipy na nejhezčí pláže

Vloženo: 18. června 2019
Poslední příspěvek: 19. června 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Georg
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Georg
Prosím o info, kde najdu nejhezčí pláže a nejlepší šnorchlování, případně freediving na Filipínách.

Odpovědi 2 odpovědi

Darina
věrná členka věrná členka /
Darina
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Darina
před 5 lety
@Georg ~ Ahoj, jako pěkné místo pro freediving doporučuju Barracuda Lake. My jsme byli s Freediving Coron jako naprostí začátečníci. Instruktoři hrozně příjemní, první den ponor do 15 m a druhý den do 20 m. Naučili nás vše ohledně bezpečnosti, správné techniky dýchání atd.
Georg
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Georg
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Georg
před 5 lety
@Darina ~ Děkuji za info. Já se potápím pouze na nádech. Hezké freediving potápění jsem zažil na ostrově Balicasang v místech nad diving centrem a réf se jmenuje Cathedral. Nádherné korály ve stěně, spousta ryb a obrovské želvy. Koukal jsem, jak se místní potápějí s dýchacím přístrojem s Číňany, kteří neuměli plavat. Taky to jde. Na tomto ostrově jsem spal 5 dní u Rosy. Potom tam je jedno státní ubytování, ale pro jednoho přehnaně drahý a jinak nic. Nezapomenutelné je posezení večer s místními u jejich obchůdků po ostrově. Pěkné potápění je také na ostrově Apo u Beach Resortu s překrásnou pláží, ke které se dostanete skalní soutěskou.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů