Bulharsko od 2 148 Kč
Zobrazit zájezdy

GotoGate -nemožnost vydobít peníze za zrušenou letenku -Covíd

Vloženo: 4. září 2020
Poslední příspěvek: 5. ledna 2021
nová členka nová členka /
Ladi
nová členka nová členka / před 4 měsíci
Ladi
Prosím o radu: koupila jsem si 2.2.2020 letenku od GOTO GATE, letecká spol. tam a zpět BG Air- z Praha-Varna a zpět , od 25.5. .. ale ca. 5300,- nemohu vydobít s hajzlů z GotoGate,ani BG air, která měla na svých stránkách ZRUŠENO let...a ti zase to hážou na Goto gate at zaplatí oni, a zase naopak.Snad 20 mailů, sice v ájině,přes Googel, neumím angl. oni porozumněli, to jooo, ale poslali mě do prd.. Prachy si sebrat od těch šmejdu nenechám...💪Už jsem se info u právníků, ti chtějí na mě základ 4700,- lemplove nenažraní .jsem už starší ženská, já se nedám, ale jak to vydobít ? 🤮🤢🥴Když vysolím 4700,- právníkum, měli by vydobít i poplatek za mého právníka zpět že ? Prosím , kam se mám už obrátit ?díky mooooc za odpověd

Odpovědi 11 odpovědí

Milas
legenda legenda /
Milas
legenda legenda / před 4 měsíci
Milas
před 4 měsíci
Zkuste pred pravnikem jeste zdarma poradnu na internet. Strankach dtestu, prip. vasenaroky nebo dalsi firmy, ktere se zabyvaji vymahanim kompenzaci. Prip i Ces. Obchodni inspekce ma tusim spotreb. poradnu na strankach.
Ladi
nová členka nová členka /
Ladi
nová členka nová členka / před 4 měsíci
Ladi
před 4 měsíci
@Milas ~ díky moc
pvo
nový člen nový člen /
pvo
nový člen nový člen / před 3 měsíci
pvo
před 3 měsíci
Stalo se mi něco podobného s Aegean Airlines. Pokud jste platila kartou (jakože asi ano), obraťte se na svou banku a žádejte chargeback, tedy vrácení peněz za nedodanou službu. Bance budete muset doložit, že jste se snažila společnost několikrát kontaktovat (tedy udělejte printscreen emailů, případně klidně i telefonu, pokud jste volala). Banka vše předá karetní společnosti, která má na vyřízení celkem dlouhou dobu. U mně to trvalo tuším 40 dní. Peníze jsem však za necelé 2 měsíce měl zpět.
A příště nedoporučuji kupovat letenky přes prostředníka, ale přímo na webu společnosti. Pokud to jinak nejde, tak si prostředníka před tím proklepněte.
DanaDana
nový člen nový člen /
DanaDana
nový člen nový člen / před 2 měsíci
DanaDana
před 2 měsíci
@Ladi ~ Dobrý den, nejste v tom sama, kterým GoToGate dluží, není však síly, jak z nich peníze dostat zpět. Já mám potvrzeno od Emirates, že peníze za moji stornovanou letenku G.T.G. odeslaly, ale oni je zkrátka mně na účet nepošlou, čekám od ledna!!!!...zkouším chargeback přes banku, uvidíme. Jinak žádné maily nepomáhají. A jelikož jde o nadnárodní společnost, musel by se vyvolat mezinárodní soud, což si vůbec nedovedu představit. A je ještě otázkou, zda vůbec GoToGate nějaké peníze má a jestli dříve než nám peníze vrátí, nekrachne. Dana
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před měsícem
DanaDianaNoymi
před měsícem
@DanaDana ~ Snad je již máte zpět ,já ano ale trvalo to téměř půl roku a ne celou úhradu
Georg70
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Georg70
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před měsícem
Georg70
před měsícem
Pokud je to placeno kartou, požádejte banku o cashback. Funguje to dobře.
DanaDana
nový člen nový člen /
DanaDana
nový člen nový člen / před měsícem
DanaDana
před měsícem
Tak, vážení a milí, ani chargeback NEFUNGUJE (tedy alespoň u mBank rozhodně NE!!!). Reklamace zamítnuta!!! Takže refundace letenky od Emirates, která byla určena pro zaslání na můj účet, skončila u společnosti "zlodějů" GoToGate a není možné ji vymoci zpět. Opravdu nevím, co dál dělat. Děkuji za případné další rady! D.
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 11 dny
Ovča
před 11 dny
Mám podobný problém, přenechal jsem to vymahačské firmě, na kterou byla na facebooku reklama. Všechny tyto firmy si za své služby berou 25 % z vydobyté částky.
DanaDana
nový člen nový člen /
DanaDana
nový člen nový člen / před 11 dny
DanaDana
před 11 dny
Vymahačskou firmu mě ještě oslovit nenapadlo....Jsem nyní ve fázi stížnosti na zamítnutí reklamace (tedy navrácení peněz na můj účet), dále jsem případ předala ČOI a Evropskému spotřebitelskému centru. Nejhorší je ta bezmocnost, když člověk jen vykřikuje do světa a NIC SE NEDĚJE....jen podvodníci se smějí!!!
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 11 dny
Ovča
před 11 dny
@DanaDana ~ A pro mě poučení, nikdy více rezervace přes gotogate, mytrip a podobné, které sídlí kdesi v Evropě, ale kancelář a callcentrum mají v Indii, i když volám na české tel. číslo.
DanaDana
nový člen nový člen /
DanaDana
nový člen nový člen / před 11 dny
DanaDana
před 11 dny
Přesně tak.... jen kdyby se tyto informace mohly dostat k co nejvíce lidem jako varování!!!!

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

  Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

  Nevybrali jste si?

  Podívejte se na

  Další akční nabídky

  Nebo si nastavte hlídač akcí, výhodné nabídky Vám neuniknou

  Hlídač akcí