gruzie kutaisi

Vloženo: 1. února 2019
Poslední příspěvek: 15. března 2019
anonym
před 3 měsíci
anonym
Dobrý den. S přáteli pojedeme do gruzie - konkrétně naše cesta povede do kutaisi. Chtěli bychom se zeptat, jestli jste tam už někdo byl? Pokud ano, jaké to bylo? Co bychom měli určitě navštívit? Viděla jsem akorát na fotkách katedrálu bagrati, ta by měla být snad z 11. století a vypadala moc pěkně ) Díky všem za tipy.

1 odpověď

Kristýna
Kristýna
před měsícem
Kristýna
před měsícem
anonym ~ Dobrý den, ano, jednou z hlavních dominant města jsou určitě kláštery a katedrály, jednou z nich je vaše zmíněná katedrála Bagrati, dále pak také můžete navštívit nedaleko ležící starobylý klášter Gelati zapsaný v UNESCU, který vás ohromí svými freskami a výhledem na okolní krajinu nebo navštivte klášter Motsameta. Zajděte si na místní tržiště Kutaisi market, kde můžete nakoupit různé druhy ovoce a zeleniny, maso, čerstvé sýry, bylinky či místní cukrovinky. Za zmínku stojí také budova parlamentu, která vás nadchne pro svou moderní architekturu. Dále se v centru nachází krásná fontána Colchis a historické muzeum. Jak dlouho se chystáte v Kutaisi pobýt? Mimo tyto zajímavosti si myslím, že Kutaisi nemá moc co nabídnout, a spíš bych návštěvu města zvolila jako jednodenní výlet.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů