Gruzie listopad

Vloženo: 30. září 2018
Poslední příspěvek: 10. května 2019
Tomek
před 9 měsíci
Tomek
Ahoj všem. Rád bych si nechal poradit od někoho kdo má zkušenosti s podzimní Gruzií. Píše se, že nejlepší doba k návštěvě je jaro nebo podzim. Máme možnost odletět do Gruzie v listopadu, ale nejsem si moc jistý jestli tam nebude moc zima. Nehodláme do hor, spíše někam kolem moře. Jaké tam jsou ceny ubytování a jak nejlépe sehnat? Budu vděčný za jakéholiv informace. Díky

3 odpovědi

Dáša
Dáša
před 9 měsíci
Dáša
před 9 měsíci
Ahoj, je pravda, že v Gruzii bude v listopadu asi jen o něco málo tepleji než u nás. Teploty se v tomto období pohybují cca kolem 10 stupňů. Ubytování se nejvíce vyplatí u místních a nákupy dělat spíše na trzích nebo u místních farmářů, pak nakoupíte opravdu za hubičku. Celkově je tam levněji než v Čr.
Tomek
Tomek
před 9 měsíci
Tomek
před 9 měsíci
No myslel jsem si to. Vzhledem k tomu, že chceme spíše cestovat a pomýšleli jsme i na stan, tak myslím že těch letenek nevyužijeme. Možná tam zavítáme až jaře - ale určitě se tam podíváme. Moc mě to láká. Jestli máte nějaké další zkušenosti sem s nimi! Každá rada drahá
Ovča
Ovča
před měsícem
Ovča
před měsícem
V Gruzii se dá bydlet levněji než v ČR, tak proč stan? Listopad je už chladný, nebude to na koupání, ani na lyžování,bude to taková mezisezona. Ale k návštěvě měst to bude dobré období, nebude tam tolik turistů. Z měst se mi nejvíce líbilo Kutaisi. Tbilisi má dvě pěší zóny, zbytek města je ve velmi špatném stavu.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů