Budapešť od 550 Kč
Zobrazit zájezdy

hop on hop off Budapešť

Vloženo: 1. února 2019
Poslední příspěvek: 1. srpna 2019
stálá členka stálá členka /
Sylva
stálá členka stálá členka / před rokem
Sylva
Ahoj, prosím máte někdo zkušenosti se službou hop on hop off v Budapešti? Našla jsem, že dva dny stojí 24 euro a mohu využít několik těch autobusových linek i loď. Ale český výklad bude tedy jen v autobuse? Musí se někde hlásit, že pojedeme češi? Nebo tam jsou sluchátka? Nebo jak to funguje? Díky moc

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před rokem
Kristýna
před rokem
@Sylva ~ Dobrý den, pokud si vyberete variantu lístku platného na 48 hodin, který stojí 24 euro, máte v ceně 4 linky: červenou, žlutou, lodní a pěší. Za příplatek si pak také můžete dokoupit zelenou či noční linku. Český audio výklad máte pouze v autobusu, na lodi a při pěší prohlídce bude německy nebo anglicky mluvící průvodce.
Sylva
stálá členka stálá členka /
Sylva
stálá členka stálá členka / před rokem
Sylva
před rokem
Tak jsme se vrátili a zjistili, že jízdenka, která kdysi stála 5000 HUF na dva dny i s lodí a noční tour teď stojí 9000 HUF a za loď a noční tour se připlácí extra. Takže jsme to prochodili pěšky. I tak se nám tam moc líbilo. Budínská strana byla opravdu krásná.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

  Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

  Nevybrali jste si?

  Podívejte se na

  Další akční nabídky

  Nebo si nastavte hlídač akcí, výhodné nabídky Vám neuniknou

  Hlídač akcí