Indie malárie

Vloženo: 1. února 2019
Poslední příspěvek: 15. března 2019
anonym
před 7 měsíci
anonym
Hezký den, manžel má letět služebně do Indie. Bude tam pobývat tři měsíce. Otázka zní: Jak se chránit před malárií? Někde jsem četla, že je lepší brát preventivně antimalarika, že vás repelenty neochrání a někde zase, že je to hloupost. Můžete mi napsat vaše zkušenosti? Díky

1 odpověď

Kristýna
Kristýna
před 5 měsíci
Kristýna
před 5 měsíci
anonym ~ Dobrý den, brát antimalarika je na zvážení kladů a záporů každého z nás, v každém případě si myslím, že je dobré si je pro všechny případy s sebou přibalit. Kam přesně se chystáte? Obecně pokud pojedete do méně rizikových oblastí jako je Goa nebo Mumbai, tak by to mělo být v pohodě bez antimalarik. Také záleží v jakém jedete roční období, jaký je váš zdravotní stav atd.
Doporučuji brát vitamin B1, po kterém má pot jinou vůni / chuť a měla by komáry odpuzovat. Noste dlouhé rukávy a stříkejte se kvalitním repelentem. Pokud stále váháte, nejlépe uděláte pokud kontaktujete cestovní medicínu.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů