Indie od 52 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Indie - zkušenosti a bezpečnost

Vloženo: 6. září 2018
Poslední příspěvek: 9. července 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 4 lety
anonym
Dobrý den, v následujících týdnech mám odjet do Indie. Už mám i zakoupenou letenku. Dnes jsem mluvila se zkušeným cestovatelem a ten mě z cesty docela odradil. Mám z toho teď obavy, zvlášť, když máme jet s kamarádkou samy. Mohu se vás zeptat na zkušenosti s Indií, nejlépe se severní Indií. Popřípadě nějaké rady na co si dát pozor.

Odpovědi 3 odpovědi

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 4 lety
anonym
před 4 lety
Není se čeho bát, sever sice působí divoce, ale lidé jsou tam velmi srdeční a nápomocní. Když se dostatečně psychicky připravíš a vše pozjišťuješ, ať víš, do čeho jdeš, budeš nadšená. Nemusíte se bát holky. My jsme byli ve Varansí, pokud byste náhodou jeli tam, nepodávejte moc ruce- začnou vám je masírovat (tahají tím prachy) ha ha ha , buď opatrné komu věříte a pozor při shánění tuktuku a vyjednávání ceny. Jinak je to totálně magické, kouzelné město.. špinavé, ale fakt magické.
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 4 lety
Ovča
před 4 lety
My byly také 2 ženy v severní Indii, problémy žádné, snad občas nějaký dotěrný prodavač, nebo spíše prodavačka. Jo a všude špína, vykonávání potřeby přímo na ulici před zraky kolemjdoucích apod. Objely jsme Rádžastán, Agru a Dillí. Ovšem nedivím se, že tě někdo od Indie odradil, já osobně jsem navštívila už ca. 60 zemí, ale Indie byla tou nejslabší, kde jsem si řekla, že už nikdy více.
Marienacestách
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Marienacestách
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
Marienacestách
před 3 lety
Zdravím,
není se čeho obávat. Do indie jezdím velmi často a mám jen dobré zkušenosti. Samozřejmě je důležité být pozorný, ale je to země jako každá jiná. Pokud se chystáte na sever, tak doporučuji navštívit Mc Leod Ganj, kde sídlí Dalajlama. Je to naprosto úžasné místo, skvělá atmosféra. Navíc to není žádné obrovské město. Můžete se vydat na Triund trek, to je docela známé. Je to spíš vycházka 3 hodinová a naprosto perfektní výhledy. Pak doporučuji navštívit Amritsar. Město nic moc, ale návštěva zlatého chrámu stojí za to. Zajímavé informace jsem našla na stránce: Amritsar a zlatý chrám. Najdeš tam toho i mnohem víc. Jsou tam super informace. Přeji super cestování!

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů