Dublin od 4 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Irsko Dublin - co vidět?

Vloženo: 15. února 2019
Poslední příspěvek: 7. března 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 4 lety
anonym
Hezký den, na konci dubna budeme na týden v Irsku. Má otázka zní: Kolik dní si nechat na Dublin a co vidět? Díky

Odpovědi 2 odpovědi

Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 4 lety
Ovča
před 4 lety
Pokud nepůjdete do muzeí, tak se celý Dublin obejde za jeden den. Parky se po setmění zamykají. Hezkou expozici má národní galerie. Pro milovníky piva-exkurze d oGuinessu, či do palíren whisky. S exkursemi na návštěami zuzejí stačí na město 2 dny. Ovšem doprava v Irsku není nic moc, je lepší prohlédnout si to nejzajímavější jednodenními organizovanými výlety z Dublinu a být celý týden v Dublinu, případěn přejet do Befástu, který se mi líbil více než Dublin.
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 4 lety
Kristýna
před 4 lety
Dobrý den, pokud byste chtěli vidět něco neobyklého, zajdětě do baru The Church, což byl původně kostel St. Mary’s church, který se ale v roce 1964 zavřel a přeměnil se na originální bar.
Také doporučuji 'Dublin Flea Market', místní krytý bleší trh, který se koná každou poslední neděli v měsíci, a kde můžete ulovit super levné neotřelé kousky od oblečení po starožitnosti.
Z těch více typických památek stojí za navštívení The Spire of Dublin, St. Patrick’s Cathedral, Dublin Castle, Christ Church Cathedral, věznice Kilmainham Gaol a milovníci whiskey nesmí vynechat také Jameson Distillery a Irish Whiskey Museum, kde whiskey můžete ochutnat přímo od zdroje. Pokud máte rádi pivo, tak běžte na exkurzi i do Guinessu.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů