Ischia (ostrov) od 4 195 Kč
Zobrazit zájezdy

Ischia - počasí v září

Vloženo: 30. července 2019
Poslední příspěvek: 8. srpna 2019
nový člen nový člen /
RajskéJablko
nový člen nový člen / před 3 lety
RajskéJablko
Ráda bych se zeptala, v případě, že se rozhodneme pro ostrov Ischia, jaké bude počasí v září na Ischii? Dříve už to asi nestíháme. Pravděpodobně teplo, že? jen se ujišťuji.

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@RajskéJablko ~ Zdravím,
v září teploty můžou stále dosáhnout 28 °C, ale také se již můžou objevit nějaké ty přeháňky. Ke konci měsíce je pak riziko o něco vyšší. Voda je ale krásně vyhřátá až na 27 °C, takže na koupání ideální.
Za mě je ale září ideální k návštěvě, jelikož turistů je zde výrazně méně a teploty jsou stále velmi příjemné. Toto období je ideální ke spojení relaxační dovolené u moře s poznáváním ostrova.
Jíťa
nový člen nový člen /
Jíťa
nový člen nový člen / před 3 lety
Jíťa
před 3 lety
@RajskéJablko ~
Pěkný večer, na Ischii jsem byla dvakrát, pokaždé v září. Jednou na přelomu září a října, jednou před koncem září. Pokaždé jsme měli krásné počasí, moře teploučké. K moři většinou využívám září, kdy je moře vyhřáté, venku je teplo, a lidí už tolik nebývá. I při nepřízni počasí se dají využít termální parky, a většina hotelů má termální bazény s tepou vodou.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů