Řím od 5 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Italská zmrzlina: Kde si v Římě dát tu nejlepší?

Vloženo: 31. července 2019
Poslední příspěvek: 2. srpna 2019
Darina
Máte rádi italskou zmrzlinu? Já ji miluji, podle mě se jedná o nejlepší zmrzliny na světě. Tradiční gelato prostě nesmí vynechat nikdo, kdo navštíví Itálii. Výbornou jsme měli v Livornu v Gelateria Artigianale Rufus, kde jsme ochutnali jablečnou z pravých jablek. Budeme teď pár dní v Římě, kam zajít na nejlepší zmrzlinu?

Odpovědi 5 odpovědí

MichalVrána
před 5 lety
@Darina ~ Ahoj Dari, z vlastní zkušenosti můžu doporučit FataMorgana. Jednoznačně nejlepší zmrzlina v Římě. Domácí, přírodní - ovocné jsou z opravdového ovoce. Byli jsme na jaře a já měl příchuť Malý princ s lískovými oříšky a nutelou a přítelkyně tenkrát limetka/bílé víno a čokoláda Madagaskar. Naprostá pecka! Najdeš ji na Piazza Degli Zingari.
Dizzy
před 5 lety
@Darina ~ Frigidarium kousek od Piazza Navona. Byli jsme moc spokojení. Skvělý výběr příchutí.
Majina
před 5 lety
@Darina ~ Gelateria dei Gracchi - vyrábí ze sezónních ingrediencí. Doporučuju ochutnat krém z piniových oříšků, sušené fíky, opékané mandle a klasickou jahodovou. Naprosto skvělý. Najdeš ji kousek od zastávky metra Lepanto.
Darina
před 5 lety
Jůů, děkuju za tolik tipů.
anonym
před 5 lety
@Darina ~ Výborná zmrzlina kousek od Pantheonu, obrovský výběr, skvělá chuť!

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů