Itálie od 618 Kč
Zobrazit zájezdy

Italské jezero Como

Vloženo: 24. září 2019
Poslední příspěvek: 24. září 2019
nová členka nová členka /
Jarča
nová členka nová členka / před 3 lety
Jarča
Zdravim, navštívil jste někdo jezero Lago di Como? Kde jste tam byli ubytování? Dalo se tam v létě taky koupat? Jaká tam je pláž? Chtěli bysme odsud na Monte Legnone. Dá se to i bez horolezeckého vybavení? Kam jste podnikli další výlety v okolí, co vidět? Hodně otázek, budu ráda za odpovědi. Děkuji

Odpovědi 2 odpovědi

Janek
nový člen nový člen /
Janek
nový člen nový člen / před 3 lety
Janek
před 3 lety
@Jarča ~ Ahoj Jarčo, koupat se tam dá, ale jsou to spíš oblázky místama prorostlý trávou, písčitá je pak v Lierně. My jsme byli v zátoce Laghetto di Piona. Ne všude je to na koupání - horší vstup a tak.. Pěkný výlet je třeba k hradu Vezio - odtud je pěkný výhled no a nebo pak, jak píšeš Monte Legnone. Po hřebeni vede cesta nahoru a nepotřebuješ k tomu vybavení. Počítej, ale s tím, že je to skoro na celý den, ale za ten výhled to stojí.
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@Jarča ~ Zdravím,
určitě si udělejte výlet do městečka Bellagio, Varenna a Como. Za vidění také rozhodně stojí nedaleké město Lugano a stejnojmenné jezero. Krásný výhled se vám také naskytne z hory Monte Crocione, kam se dá dojít pěší túrou.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů