Řecko od 4 075 Kč
Zobrazit zájezdy

Jak je to s testováním na letišti v Kavale?

Vloženo: 16. srpna 2020
Poslední příspěvek: 26. srpna 2020
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Nicool89
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před rokem
Nicool89
Zdravím, chci se zeptat, zda má někdo zkušenosti s náhodným testováním na letišti v Kavale? Jaké číslo qr kódu berou? Někde jsem četla že berou ty co mají číslo 1 a někde zas číslo 7,ale právě nevím, zda to je letiště od letiště.... Máme letět na začátku září a já se začínám opravdu děsit toho, že mě/nás pak vyhmatnou a my místo super dovolené budeme 14 dní v karantene 😭
Víte o někom, kdo to tak měl? Na koho to padlo? A jak se pak na to tváří cestovka? Vrátí něco nebo je to pak zážitek na nejhorší dovolenou že všech?
Omlouvám se za román, ale začínám být vyděšená 😔

Odpovědi 3 odpovědi

VladimírK
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
VladimírK
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
VladimírK
před rokem
zkušenost ze 4.8. - QR kódu se mění. My měli začátek 6-kou a 7-kou. Brali skoro celé letadlo bez rozdílu věku. Výtěr jen z krku bezu problému. Jen to bylo větší zdržení a ujel jeden trajekt. Ale jinak to nebyla žádná hrůza. QR kód doporučuji pro každou osobu zvlášť i pro děti. Byly s tím pak problémy. A roušky na letišti nasadit. Jinak pokuta 150 Eu. A berou to opravdu vážně. Autobus před náma zastavila policie a hned 150 pokuta. Bez milosti. Jinak přeji hezkou dovolenou. Vladimír K.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
@VladimírK ~ Dobry vecer, prosim nevite, jak resi deti? Aktualne dva roky a tri mesice ... Info ohledne veku se mi stale rozchazi, jak ohledne recka, tak i ohledne letadla... Dekuji za info
VladimírK
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
VladimírK
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
VladimírK
před rokem
Vím, že na děti chtěli QR kod zvlášť. prostě na každou osobu. Já osobně bych to řešil tak, že bych požádal o kod společně s dětma a pak druhý zvlášť pro každou osobu. A podle toho co by na letišti chtěli bych předložil. Nám QR došel nějakých 6-8 hod. před odletem. Kontrola kodu byla už v Praze na letišti. Letěli jsme se smart wings.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů