Řecko od 3 125 Kč
Zobrazit zájezdy

Jaké jsou ceny na Mykonosu?

Vloženo: 5. ledna 2020
Poslední příspěvek: 6. ledna 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Natalia_Š
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Natalia_Š
Pěkný den, jaké jsou ceny na Mykonosu? Je Mykonos skutečně tak drahý proti ostatním částem Řecka, jak všude čtu? Za kolik se dá najíst v restauracích? Ubytování je také drahé? Děkuji

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@Natalia_Š ~ Dobrý den,
máte pravdu, Mykonos patří mezi ty nejdražší ostrovy v Řecku a také i mezi nejdražší místa v celé Evropě. Cenově bych Mykonos přirovnala k Santorini. Samozřejmě jako téměř všude, tak i tady se dají najít levné alternativy. Malé supermarkety v letoviscích jsou dost předražené, proto doporučuji potraviny nakoupit ve velkých supermarketech jako je Spar nebo Flora nedaleko letiště. V restauracích se najíte v průměru od 10 euro za hlavní chod v levnější restauraci. My jsme si však v městečku Mykonos našli super bistro, kde jsme si dávali skvělý kebap za 2,50 euro.
Co se týče hotelů, najdete zde jak luxusní resorty, tak i cenově přijatelné apartmány. Doporučuji se vyhnout hlavní sezóně, kdy jsou ceny daleko vyšší jak mimo sezónu.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů