Dubaj od 13 590 Kč
Zobrazit zájezdy

Jaké moře je v Dubaji

Vloženo: 22. června 2019
Poslední příspěvek: 15. května 2020
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Melounek
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Melounek
Dobrý den, manžel jede v srpnu na služebku do Dubaje. Máme možnost jet s ním. Jaké moře je v Dubaji v tomto období? Čekám, že tam bude pěkné horko. Poradíte nějakou pěknou pláž kdyžtak, kde nebude tolik lidí?

Odpovědi 5 odpovědí

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@Melounek ~ Dobrý den,
Pokud máte možnost se přidat k Vašemu manželovi na cestu do Dubaje, tak bych ji určitě neodmítala. Je však třeba počítat s tím, že v srpnu je v Dubaji opravdové horko, teploty dosahují až 45 °C a moře Vás moc neochladí, jelikož je vyhřáté až na 35 °C. Každopádně všechny hotely, nákupní centra či veřejná doprava jsou perfektně vyklimatizovaná.
Většina pláží v Dubaji jsou privátní a patří hotelovým komplexům, z veřejných pláží můžu osobně doporučit dlouhou pláž u Dubai Mariny, která byla v únoru i březnu poloprázdná.
Melounek
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Melounek
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Melounek
před 5 lety
@Kristýna ~ Díky Kristýno, měl by být ubytovaný v Premier Inn Dubai Al Jaddaf. Což není úplně nejblíže pláži. Musela bych si asi půjčit auto, abysme se dostali někam na pláž. Koukala jsem a na nejbližší je to asi 15 minut cesty autem nebo přemýšlím popojet někam dál. Ale to bych spíš dala na nějaké doporučení, vůbec netuším jaká je v okolí pěkná. Možná se podíváme na tu co jste psala. Jaký je v Dubaji provoz? Kdyžtak to jistí hotelový bazén. A máte nějaká doporučení na výlety v Dubaji v okolí, kde budeme?
Brudra
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Brudra
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Brudra
před 5 lety
Auto si brát nemusíte, jednak máte možnost metra/autobusů, ale hlavně v Dubaji jsou levné taxi a to tak, že jsem je volil mnohdy i na výlety typu 200KM tam a 200 zpět, ve 2, 3 lidech to bylo za hubičku. Po městě jsem jezdil sám s taxi mnohdy než abych někde chodil a čekal.
Od Dubai Marina je několik kilometrů dlouhá pláž Jumeirah, můžete po ní jít až k Burj Al Arab a dál. Asi nejvíc se mi líbily pláže právě kolem Burj al Arab. Jinak nejhezčí koupání v emirátech je kolem hranic s Ománem, tam je moře opavdu nádhené, koupání v Dubaji je taková klasika. Jinak mrkněte na web Dubaj Informace tam najdete věci jako doprava, pláže, počasí, co vidět atd.
KubíkO
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
KubíkO
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
KubíkO
před 5 lety
@Melounek ~ Nedaleko je dubajské akvárium a podvodní zoo. Taky bych volil taxi.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@KubíkO ~ ano je to velmi nádherné

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů