Vietnam od 59 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Jaké přivést suvenýry z Vietnamu?

Vloženo: 10. listopadu 2019
Poslední příspěvek: 23. ledna 2020
stálý člen stálý člen /
AbrakaDabra
stálý člen stálý člen / před 3 lety
AbrakaDabra
Zdravím, co byste dovezli za suvenýry z Vietnamu? Nějaký typický dárky, co běžně člověk tady u nás jen tak nevidí? Co třeba ta jejich hadovice? to mi přijde jako docela síla. Vez to sem někdo někdy? nezabavěj mi to na letišti třeba? Co dalšího byste poradili? Díky

Odpovědi 1 odpověď

Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 3 lety
Ovča
před 3 lety
Hadovici moje spolucestovatelka vezla domů pro kolegyni, zabalila ji do několika novin a řekla, že pokud se jí v ruksaku rozbije, tak snad ani nebude ruksak rozbalovat a celý, jak je ho postaví k popelnici. Dovezla. Ale pozor, tohle je jeden z těch zakázaných suvenýrů. Mě osobně by vůbec nenapadlo něco takového kupovat, a pít na místě, natož převážet přes hranice.
Mě ve Vietnamu fascinovala káva. Moc mi chutnala více než odkudkoliv jinde a to jsem před tím pila kávu ve frekvenci jednu za měsíc. Ale ve Vietnamu jsem si dávala dvě denně, jak byly dobré a bylo jedno, zda se jedná o zrnkovou, nebo instatní, takže doporuučuji přivézt kávu. Chutnalo mi i jejich víno. Na vína z JV Asie dobré a levné.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů