Jídlo a pití v Indii

Vloženo: 30. září 2018
Poslední příspěvek: 5. března 2019
anonym
před 9 měsíci
anonym
Dobrý den!! Moc mě láká Indie, chtěla bych se tam někdy vydat. Je to pro mě taková magická země. Chtěla bych se vás zeptat, jak je to v Indii s pouličním jídlem? Dá se něco koupit na ulicí bez toho, aby mi bylo zle? Já zase jako moc choulostivý člověk nejsem, ale zase pokud pojedu sama, tak bych se bála. Já bych totiž spíš tak jela na vlastní pěst, tak by mě zajímalo, jak to tam je. A vodu asi nějak převařovat???

3 odpovědi

Dáša
Dáša
před 9 měsíci
Dáša
před 9 měsíci
Hezký den, v Indii je určitě vhodné pít nejlépe balenou vodu. Co se týká kuchyně, Indové jsou mistři kuchaři a i jídlo označené jako nepálivé je často pro Evropana pálivé až až. Před jídlem a po jídle si omyjte ruce v umyvadle, které často bývá přímo v hlavní místnosti restaurace. Pokud se opravdu bojíte, je lepší se vyvarovat masovým pokrmům. Jelikož maso se ve vysokých teplotách, které v Indii panují, kazí rychleji.
anonym
anonym
před 8 měsíci
anonym
před 8 měsíci
Sohlasím. Vodu pít raději balenou a hlavně originál zavřenou. No z Gangy až ji uvidíte tak se rozhodně nenapijete - Jinak s jídlem není problém, ale rozhodně si přibalte něco na průjem. Ono i to ovduší - je to zkrátka něco jiného. Jako je v egyptu faraonova pomsta tak něco podobného funguje i v indii. Nicméně nejen tam. Zkrátka jsme moc zhejčkaní...
Ovča
Ovča
před 4 měsíci
Ovča
před 4 měsíci
Co se týče vody, tak je to jediná věc, o jejíž cenu se v Indii nesmlouvá, všude stojí stejně, i v drahých restauracích je voda za stejnou cenu jako všude jinde. Litrová láhev stojí 20 rupií, ca. 8Kč.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů