Cestolino.cz Diskuze Indie Jídlo a pití v Indii

Jídlo a pití v Indii

Vloženo: 30. září 2018
Poslední příspěvek: 11. října 2018
Anonym
host
Anonym

Dobrý den!! Moc mě láká Indie, chtěla bych se tam někdy vydat. Je to pro mě taková magická země. Chtěla bych se vás zeptat, jak je to v Indii s pouličním jídlem? Dá se něco koupit na ulicí bez toho, aby mi bylo zle? Já zase jako moc choulostivý člověk nejsem, ale zase pokud pojedu sama, tak bych se bála. Já bych totiž spíš tak jela na vlastní pěst, tak by mě zajímalo, jak to tam je. A vodu asi nějak převařovat??? 

2 odpovědi
+ odpovědět
Užitečný příspěvek?
ano (0x)
ne (0x)
Řadit odpovědi podle data přidání:
Jídlo v Indii
Vloženo: 1. října 2018

Hezký den, v Indii je určitě vhodné pít nejlépe balenou vodu. Co se týká kuchyně, Indové jsou mistři kuchaři a i jídlo označené jako nepálivé je často pro Evropana pálivé až až. Před jídlem a po jídle si omyjte ruce v umyvadle, které často bývá přímo v hlavní místnosti restaurace. Pokud se opravdu bojíte, je lepší se vyvarovat masovým pokrmům. Jelikož maso se ve vysokých teplotách, které v Indii panují, kazí rychleji.

+ odpovědět
Užitečný příspěvek?
ano (0x)
ne (0x)
Dodo
host
Dodo
Vloženo: 11. října 2018

Sohlasím. Vodu pít raději balenou a hlavně originál zavřenou. No z Gangy až ji uvidíte tak se rozhodně nenapijete - :-) Jinak s jídlem není problém, ale rozhodně si přibalte něco na průjem. Ono i to ovduší - je to zkrátka něco jiného. Jako je v egyptu faraonova pomsta tak něco podobného funguje i v indii. Nicméně nejen tam. Zkrátka jsme moc zhejčkaní... :)

+ odpovědět
Užitečný příspěvek?
ano (0x)
ne (0x)

Vložit odpověď

Přihlaste se a bude se vám pohodlněji diskutovat. Nemáte zatím vytvořený profil? Vytvořte si ho, netrvá to ani dvě minuty.

* nepovinné
* nebude uveřejněn u příspěvku

Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů.

* správná odpověď je ne;)

Podívejte se levné zájezdy

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...