Jízda na slonovi. Podporovat ano či ne?

Vloženo: 7. listopadu 2019
Poslední příspěvek: 8. listopadu 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Marťoušek
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 12 dny
Marťoušek
Dobrý den, přes CK máme možnost zdarma zažít jízdu na slonovi. Máte s tím někdo zkušenosti? Věřím, že jízda na slonovi jako zážitek, ale...Chovají se k nim někde dobře nebo je to všude stejné? Má cenu to nějakým způsobem podporovat? Díky za všechny názory

3 odpovědi

Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 12 dny
Ovča
před 12 dny
Já jsem na tom neviděla nic špatného, nezdálo se mi, že by se k slonům chovali nedůstojně. Na slonovi jsem jela v Nepálu a v Thajsku. K tomuto mám zcela neutrální postoj.
Světluš
Administrátor Administrátor /
Světluš
Administrátor Administrátor / před 11 dny
Světluš
před 11 dny
Jízdu na slonovi určitě nikde nepodporovat! Sloni jsou známý tím, že mají citlivá záda a trpí na bolesti zad - nejsou stavěni na vození jakékoliv zátěže. A už vůbec ne v těch velkých klecích, kam se vleze několik turistů. Existují nějaké útulky pro slony, kde se snaží dát dohromady právě ty slony, kteří dřív vozily turisty. Tam můžete jít se slonem na procházku, nakrmit ho, umýt ho. Stačí pohledat na internetu, ale pochybuji že by CK nabízela výlety do těchto míst, většinou vás právě dovezou do té "pasti na turisty", jednoduše proto že to je bussines. Na toto téma se dá na internetu nalézt velké množství článků.
Mixi
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Mixi
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 11 dny
Mixi
před 11 dny
Určitě NE!! Je to něco podobného, jako omotávání hada okolo krku, přičemž kvůli tomu hází hady do mrazáku, aby se pomalu nemohly hýbat.
Každý normální člověk si sedne radši na "banána" ve vodě, než nechal šlapat velblouda s jedním metrákem na zádech!
Jsou to hovada jako všude jinde!!

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů