Thajsko od 21 090 Kč
Zobrazit zájezdy

Jízda na slonovi. Podporovat ano či ne?

Vloženo: 7. listopadu 2019
Poslední příspěvek: 8. listopadu 2019
nový člen nový člen /
Marťoušek
nový člen nový člen / před 3 lety
Marťoušek
Dobrý den, přes CK máme možnost zdarma zažít jízdu na slonovi. Máte s tím někdo zkušenosti? Věřím, že jízda na slonovi jako zážitek, ale...Chovají se k nim někde dobře nebo je to všude stejné? Má cenu to nějakým způsobem podporovat? Díky za všechny názory

Odpovědi 3 odpovědi

Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 3 lety
Ovča
před 3 lety
Já jsem na tom neviděla nic špatného, nezdálo se mi, že by se k slonům chovali nedůstojně. Na slonovi jsem jela v Nepálu a v Thajsku. K tomuto mám zcela neutrální postoj.
Světluš
Administrátor Administrátor /
Světluš
Administrátor Administrátor / před 3 lety
Světluš
před 3 lety
Jízdu na slonovi určitě nikde nepodporovat! Sloni jsou známý tím, že mají citlivá záda a trpí na bolesti zad - nejsou stavěni na vození jakékoliv zátěže. A už vůbec ne v těch velkých klecích, kam se vleze několik turistů. Existují nějaké útulky pro slony, kde se snaží dát dohromady právě ty slony, kteří dřív vozily turisty. Tam můžete jít se slonem na procházku, nakrmit ho, umýt ho. Stačí pohledat na internetu, ale pochybuji že by CK nabízela výlety do těchto míst, většinou vás právě dovezou do té "pasti na turisty", jednoduše proto že to je bussines. Na toto téma se dá na internetu nalézt velké množství článků.
Mixi
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Mixi
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
Mixi
před 3 lety
Určitě NE!! Je to něco podobného, jako omotávání hada okolo krku, přičemž kvůli tomu hází hady do mrazáku, aby se pomalu nemohly hýbat.
Každý normální člověk si sedne radši na "banána" ve vodě, než nechal šlapat velblouda s jedním metrákem na zádech!
Jsou to hovada jako všude jinde!!

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů