Jste tu noví nebo delší dobu? Představte se

Vloženo: 26. března 2019
Poslední příspěvek: 25. června 2020
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před rokem
Mikey
Vítáme Vás na Cestolinu, sdělte nám pár slov o sobě
Odkud jste, kde jste byli, kam se chystáte, co byste rádi probrali? Ať se lépe poznáme

131 odpovědí

ivina
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
ivina
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 měsíci
ivina
před 6 měsíci
Ahojte,jsem z jižních čech,ráda cestuji,ale pokaždé nemám s kým,tak uvítám když se někdo ozve.Ivana
ivina
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
ivina
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 měsíci
ivina
před 6 měsíci
Ahoj jsem Ivana61let,letěla bych kamkoliv Kromě Kuby a Thajska tam už jsem byla,ale bohužel neumím také anglicky.Kdyby se našel někdo kdo by cestoval s námi třeba ve čtyřech tak bych se rada přidala@xypani ~
Sisinka17
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Sisinka17
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 měsíci
Sisinka17
před 5 měsíci
Ahojky, jsem Alena 61 let, velmi ráda cestuji,ale poslední 2 roky mám problém s tím,že nemám parťáka. Nejsem ten typ, co někomu odepíše na inzerát a sejde se poprvé na letišti.
Moc ráda bych poznala podnikavého muže nebo ženu přiměřeného věku , se kterými bych mohla cestovat doma i v cizině po předchozím seznámení a poznání. Třeba se mi to podaří prostřednictvím Cestolina. Jsem z nejsevernější části ČR ze Šluknovska (což samo o sobě je nevýhodná poloha).Nejlépe by bylo,kdybych poznala někoho z okruhu 50 km,abychom mohli něco podnikat i o víkendech. Budu se těšit a věřit ...
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 5 měsíci
DanaDianaNoymi
před 5 měsíci
@Mikey ~Muj Nick zde je Dána Diana Noymi mám již zde mnoho fotek .Miluji cestování všude létám sama.Je mi 58 let znalost AJ téměř žádná .Ale nebojím se.Cestovani je vášeň srdeční záležitost
DanaB621
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
DanaB621
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 měsíci
DanaB621
před 4 měsíci
Jmenuji se Dana,jsem v důchodu.Dříve jsme s přítelem cestovali autem po Itálii,Chorvatsku a severu Španělska hlavně podél pobřeží.Autobusem v Paříži.S přibývajícím věkem letecky na poznávací zájezdy po Turecku,záp.části.Portugalsko záp.část a jižní Španělsko -Sevilla,Granada,Cordoba a Malaga.Pobytové zájezdy v Řecku,Zakyntos,Lesbos,Attika,Kréta a Lefkada,pobytové v Tunisu ,Egyptě, na Kubě a v SAE.
josefino
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
josefino
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 měsíci
josefino
před 4 měsíci
@Mikey ~ josefino, jsem postarší /69/, cestuji rád a popravdě většinou letadlem. Zatím jsem byl v Rumunsko,Jugoslávie,Maďarsko,Rakousko,Německo,Polsko dále Švédsko,Norsko /několikrát/, Dánsko. Tentokrát bych se rád podíval koncem července do Francie na levandule a celou Provánse. Na tuto cestu hledám spolucestující, přiměřeného věku a rozumu. Josef, zdravím všechny cestovatelé.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 měsíci
DanaDianaNoymi
před 3 měsíci
@Mikey ~ Jsem zde pod profilem Dana Diana Noymi 🥰 Miluji šíleně 💗💗💗 cestovaní,všude létám sama 💯dokonce moc neumím AJ .Svět je tak nádherný
Zuzka1
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Zuzka1
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 měsíci
Zuzka1
před 3 měsíci
Ahoj, jmenuji se Zuzka a pocházím z Jihočeského kraje. Navštívila jsem země jako například Německo, Rakousko, Slovensko, Maďarsko, Bosna a Hercegovina, Chorvatsko, Bulharsko a další. Můj velký sen je USA, Austrálie, Srí Lanka a Španělsko.
karelf
nový člen nový člen /
karelf
nový člen nový člen / před 2 měsíci
karelf
před 2 měsíci
Zdravím.
Jsem již bývalým cestovatelem. V dnešní době již jen letecky na dovolenou k moři. Navštívené země Polsko, Slovensko, Rakousko, Německo, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Turecko, Srbsko, Švýcarsko, Itálie, Francie, Belgie , Nizozemí, Španělsko, Švédsko, Norsko a Tunisko. Rok od roku cestuji méně a méně. Roky přibývají a cestování již tolik neláká jako dříve. I podmínky pro cestování jsou dnes jiné jako dříve. Nemusíme mít sice pas ale svoboda cestování je jiná než v minulém století. Dnes se vše musí naplánovat a hlavně spolupracovat s internetem. Já se dříve vydal k moři a až na místě jsem řešil ubytování. Prostě jsem si našel místo na mapě a cestoval. Pak šel kolem nabízených ubytování v blízkosti moře nebo místa kde jsem se chtěl ubytovat. Si to neumím dnes takové dobrodružství ani představit. I když to stále někde funguje. Cestovky jsem začal využívat až po padesátce a dne s už mě je přes šedesát.
Martin74
nový člen nový člen /
Martin74
nový člen nový člen / před 25 dny
Martin74
před 25 dny
Zdravím místní komunitu. Jsem Martin z Hané a naší rodině učaroval Balkán. Jezdíme tam pravidelně po vlastní ose posledních cca 10 let a stále objevujeme nová místa.
Naše obliba pro Balkán je celkem známá, takže se každý rok ozve někdo ze známých, kdo se k nám přidá. A my rádi uvítáme každého, kdo nezkazí žádnou srandu.
Obvykle jsme malá skupinka ve dvou autech, ale máme za sebou i větší skupinu ve 4 autech v roce 2016 a doufáme, že to letos překonáme.
Pokud má někdo nějaký dotaz k Bulharsku klidně se ptejte.
Alima
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Alima
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 13 dny
Alima
před 13 dny
Ráda bych zde našla hetero-cestovatelku na cesty po Evropě.
Jsem v důchodovém věku~ a nudím se.
Kdo je na tom stejně ať se přidá.
Těší se Alima

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů