k moři 2019

Vloženo: 22. června 2018
Poslední příspěvek: 24. června 2019
anonym
před rokem
anonym
Ahojte, pro léto 2019 hledám spolucestující na dovolenou k moři. Nejraději létám do Řecka (ostrovy) na min. 10 dní, ale není podmínkou. Vypadá to, že příští rok už se mnou nebude nikdo z rodiny cestovat a proto hledám náhradu. Jsem životaschopná, 57 + z Prahy a mám ráda koupání, zábavu i lenošení.

97 odpovědí

anonym
anonym
před 12 měsíci
anonym
před 12 měsíci
Dobtrý den,ráda cestuji,bohužel pro singl je vše dražší.Měla jsem spolucestující,ale ta už díky věku nechce.Mě je 51.nekuřečka,ráda se bavící.Dalsí třeba po dohodnutí.Jarka/51 l/
Ila
Ila
před 12 měsíci
Ila
před 12 měsíci
Dobrý den, děkuji za reakci a nabízím další korespondenci na e-mail. Můj je ortila@centrum.cz. Ila/57
anonym
anonym
před 11 měsíci
anonym
před 11 měsíci
Dobrý den,
jsem aktivní, společenská.... ,60let mladšího vzhledu z Prahy ,nejsem na ženy ,můžeme se sejít -pro osobní poznání. Hezký den-Rebeka
anonym
anonym
před 11 měsíci
anonym
před 11 měsíci
Dobrý den,
hledám spolucestující do Řecka na Zakhyntos v létě 2019. Jestli budete mít zájem, ozvěte se.
anonym
anonym
před 11 měsíci
anonym
před 11 měsíci
Dobrý den,
děkuji za Vaši reakci. Můžete mě, prosím kontaktovat na e-mail. Děkuji. Ila
Ila
Ila
před 11 měsíci
Ila
před 11 měsíci
Dobrý den, děkuji za reakci a nabízím další korespondenci na e-mail. Můj je ortila@centrum.cz. Ila/57
anonym
anonym
před 11 měsíci
anonym
před 11 měsíci
Dobrý den, jmenuji se Hanka, je mi 55 let a hledám parťačku na cestu do Ománu, popř. Emirátů. Moře, výlety, pohoda a hlavně poznat krásy těchto zemí. Termín 2. polovina září - říjen 2018. Jinak mám v Ománu známého, který by nám poradil kam se podívat, jak s cenami , ubytováním a tak. Budete-li mít zájem, můžeme se dohodnout na schůzce. Jsem z Plzně , tel. 607 627 435 Přeji krásný den ! Hanka
Ila
Ila
před 11 měsíci
Ila
před 11 měsíci
Dobrý den, děkuji za nabídku, ale tato destinace mě moc neláká.
anonym
anonym
před 11 měsíci
anonym
před 11 měsíci
Jsem po sedesatce a take nemam s kym na dovcu.Pokud jeste budete mit zajem tak mi napiste diky Dana.
Nelladd27@seznam.cz
anonym
anonym
před 11 měsíci
anonym
před 11 měsíci
Jsem na tom stejně a stále platím za nebsazené lůžko,ráds s Vámi vyrazím,kamkoli.T.
anonym
anonym
před 11 měsíci
anonym
před 11 měsíci
Pokud to patri mne tak prosim napiste na nelladd27@seznam.cz
anonym
anonym
před 10 měsíci
anonym
před 10 měsíci
AHOJ je začátek září. Ještě bych ráda do Egypta týden, i víc - nevadí. Jsem pohodová 65 letá cestovatelka. Relax a pohoda u Rudého moře. Praha, můžeme se setkat a domluvit se .Pa.
anonym
anonym
před 7 měsíci
anonym
před 7 měsíci
Hledám pro mou maminku spolucestující k moři na rok 2019. Mamince je 75, ale je mladistvá, komunikativní, stále pracující a nezávislá. Na svůj věk nevypadá .
anonym
anonym
před 7 měsíci
anonym
před 7 měsíci
Řecko,Jižní Kypr... min. 10dní, tak tomu rozumím. Letos mi bylo 60 let, jsm z Prahy, ale spíš to osobní setkání napoví víc.
Ráda jezdím v září, tak si ještě prodloužím léto a i mto klima je tak akorát.
S pozdravem E.
anonym
anonym
před 6 měsíci
anonym
před 6 měsíci
Ahojte, také hledám s předstihem spolucestující (ženu) na dovolenou v létě 2019. Nejraději Řecko, Španělsko, nebo Bulharsko. Nikdo z rodiny se mnou už nemůže. Je mi 62 let.
Ila
Ila
před 6 měsíci
Ila
před 6 měsíci
Dobrý den, děkuji za reakci a nabízím další korespondenci na e-mail. Můj je ortila@centrum.cz . Ila/57 z Prahy
anonym
anonym
před 5 měsíci
anonym
před 5 měsíci
chtela bych jet k mori ale hledam spolucestujici Recko ostrovy v cervnu 2019 jsem seniorka z Brna.
anonym
anonym
před 5 měsíci
anonym
před 5 měsíci
Hledám spolucestující - ráda bych v červnu na Zakynthos - seniorka - Moravačka, kontakt na dovvla@seznam.cz
anonym
anonym
před 4 měsíci
anonym
před 4 měsíci
Skoda,ze v cervnu kdyby to bylo pozdeji jela bych rada,ale cerven uz mam zaplacen jinde tak treba priste ..............
anonym
anonym
před 4 měsíci
anonym
před 4 měsíci
Tak to je škoda - a později znamená kdy? Září nebo sezonu?

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů