Řecko od 2 679 Kč
Zobrazit zájezdy

k moři 2019

Vloženo: 22. června 2018
Poslední příspěvek: 22. července 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Ahojte, pro léto 2019 hledám spolucestující na dovolenou k moři. Nejraději létám do Řecka (ostrovy) na min. 10 dní, ale není podmínkou. Vypadá to, že příští rok už se mnou nebude nikdo z rodiny cestovat a proto hledám náhradu. Jsem životaschopná, 57 + z Prahy a mám ráda koupání, zábavu i lenošení.

Odpovědi 112 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobtrý den,ráda cestuji,bohužel pro singl je vše dražší.Měla jsem spolucestující,ale ta už díky věku nechce.Mě je 51.nekuřečka,ráda se bavící.Dalsí třeba po dohodnutí.Jarka/51 l/
Ila
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Ila
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
Ila
před 6 lety
Dobrý den, děkuji za reakci a nabízím další korespondenci na e-mail. Můj je ortila@centrum.cz. Ila/57
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den,
jsem aktivní, společenská.... ,60let mladšího vzhledu z Prahy ,nejsem na ženy ,můžeme se sejít -pro osobní poznání. Hezký den-Rebeka
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den,
hledám spolucestující do Řecka na Zakhyntos v létě 2019. Jestli budete mít zájem, ozvěte se.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den,
děkuji za Vaši reakci. Můžete mě, prosím kontaktovat na e-mail. Děkuji. Ila
Ila
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Ila
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
Ila
před 6 lety
Dobrý den, děkuji za reakci a nabízím další korespondenci na e-mail. Můj je ortila@centrum.cz. Ila/57
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den, jmenuji se Hanka, je mi 55 let a hledám parťačku na cestu do Ománu, popř. Emirátů. Moře, výlety, pohoda a hlavně poznat krásy těchto zemí. Termín 2. polovina září - říjen 2018. Jinak mám v Ománu známého, který by nám poradil kam se podívat, jak s cenami , ubytováním a tak. Budete-li mít zájem, můžeme se dohodnout na schůzce. Jsem z Plzně , tel. 607 627 435 Přeji krásný den ! Hanka
Ila
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Ila
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
Ila
před 6 lety
Dobrý den, děkuji za nabídku, ale tato destinace mě moc neláká.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Jsem po sedesatce a take nemam s kym na dovcu.Pokud jeste budete mit zajem tak mi napiste diky Dana.
Nelladd27@seznam.cz
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Jsem na tom stejně a stále platím za nebsazené lůžko,ráds s Vámi vyrazím,kamkoli.T.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Pokud to patri mne tak prosim napiste na nelladd27@seznam.cz
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
AHOJ je začátek září. Ještě bych ráda do Egypta týden, i víc - nevadí. Jsem pohodová 65 letá cestovatelka. Relax a pohoda u Rudého moře. Praha, můžeme se setkat a domluvit se .Pa.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Hledám pro mou maminku spolucestující k moři na rok 2019. Mamince je 75, ale je mladistvá, komunikativní, stále pracující a nezávislá. Na svůj věk nevypadá .
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Řecko,Jižní Kypr... min. 10dní, tak tomu rozumím. Letos mi bylo 60 let, jsm z Prahy, ale spíš to osobní setkání napoví víc.
Ráda jezdím v září, tak si ještě prodloužím léto a i mto klima je tak akorát.
S pozdravem E.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Ahojte, také hledám s předstihem spolucestující (ženu) na dovolenou v létě 2019. Nejraději Řecko, Španělsko, nebo Bulharsko. Nikdo z rodiny se mnou už nemůže. Je mi 62 let.
Ila
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Ila
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Ila
před 5 lety
Dobrý den, děkuji za reakci a nabízím další korespondenci na e-mail. Můj je ortila@centrum.cz . Ila/57 z Prahy
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
chtela bych jet k mori ale hledam spolucestujici Recko ostrovy v cervnu 2019 jsem seniorka z Brna.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Hledám spolucestující - ráda bych v červnu na Zakynthos - seniorka - Moravačka, kontakt na dovvla@seznam.cz
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Skoda,ze v cervnu kdyby to bylo pozdeji jela bych rada,ale cerven uz mam zaplacen jinde tak treba priste ..............
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Tak to je škoda - a později znamená kdy? Září nebo sezonu?

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů