k moři 2019

Vloženo: 22. června 2018
Poslední příspěvek: 16. března 2019
anonym
před 9 měsíci
anonym
Ahojte, pro léto 2019 hledám spolucestující na dovolenou k moři. Nejraději létám do Řecka (ostrovy) na min. 10 dní, ale není podmínkou. Vypadá to, že příští rok už se mnou nebude nikdo z rodiny cestovat a proto hledám náhradu. Jsem životaschopná, 57 + z Prahy a mám ráda koupání, zábavu i lenošení.

36 odpovědí

anonym
anonym
před měsícem
anonym
před měsícem
PRO ANONYMA ano rari by bylo fajn Pokud mate zajem pokecat tak jsem na nelladd27@seznam.cz s pozdravem Dana
anonym
anonym
před měsícem
anonym
před měsícem
Ahoj jsem Lenka, jsem z Liberce, je mi 57 let a ráda by jsem se také podívala do Saudské Arábie, nebo někam jinám, ale nemám spolucestující.
Moje telefonní číslo : 608 237 501
anonym
anonym
před měsícem
anonym
před měsícem
Ahoj jsem Lenka, jsem z Liberce, je mi 57 let a ráda by jsem se také podívala do Saudské Arábie, nebo někam jinám, ale nemám spolucestující.
Moje telefonní číslo : 608 137 501
Do telefonního čísla se vloudila chbyčka. Proto znovu.
anonym
anonym
před měsícem
anonym
před měsícem
ahoj, jsem Miluš z Berouna, bude mi také 57 let a ráda bych vyrazila letos právě do Řecka a nějak nemám s kým, Tvůj inzerát mě proto zaujal můžeš se mi ozvat na mail milci@post.cz, ještě lepší na telefon 737326059 zatím pa Miluš Šebková Beroun
Lenula
Lenula
před 26 dny
Lenula
před 26 dny
Dobrý den, odpovídám za manželovu maminku- nemá email. Měla by zájem o společnou dovolenou, věkem je blízko k Vaší mamince, také na takový věk nevypadá. Ráda by se chtěla podívat do Tunisu nebo do Řecka. Je z Prostějova,odlet by ji vyhovoval z OV nebo z Brna. V případě zájmu její telefonní kontakt :732123271 S pozdravem Lenka
Lenula
Lenula
před 26 dny
Lenula
před 26 dny
Hledám pro manželovu maminku seniorku spolucestující k moři v letních měsících -Tunis nebo Řecko. Je z Prostějova. Odlet by ji vyhovoval z Brna nebo z OV. Nevlastní email, v případě zájmu piště na telefonní číslo :732123271. S pozdravem Lenka
anonym
anonym
před 25 dny
anonym
před 25 dny
zdravím....ráda jezdím k moři...bohužel manžela to už nebaví....nechci se však tohoto vzdát a proto hledám parťačku...je mi 52, jsem z Moravy....do Prahy bez problémů
ráda napíšu více v případě zájmu
anonym
anonym
před 24 dny
anonym
před 24 dny
Ahoj, jsem na tom podobně. Jestli budeš mít zájem, ozvi se, jsem z Prahy a řecké ostrovy jsou moje srdeční záležitost. Můj mail : babcajarca53@seznam.cz
anonym
anonym
před 24 dny
anonym
před 24 dny
Ahoj, jsme tady na tom hodně podobně, jsem z Prahy, je mi 66 let a ráda bych na řecký ostrov, pokud budeš mít zájem můj mail : babcajarca53@seznam.cz
Ila
Ila
před 24 dny
Ila
před 24 dny
Ahojte, spolucestující už jsem našla. Inzerát nechávám , protože mám pocit, že si můžete vybrat mezi sebou a snad to některým pomůže. Přeji hezké léto a slané moře . Ila
anonym
anonym
před 23 dny
anonym
před 23 dny
Najde se pohodová parťačka na srpnovou dovču? Věk do 50 let,nekonfliktní,odlet OV.
anonym
anonym
před 23 dny
anonym
před 23 dny
Dobrý den,ještě hledáte? Pokud ano,můžeme si sdělit více? Lenka
ellamilla
ellamilla
před 14 dny
ellamilla
před 14 dny
anonym ~ taky nemam spolucestujici k mori nejradeji do Recka na osrovyna 10 _12 dni
anonym
anonym
před 10 dny
anonym
před 10 dny
anonym ~ Zdravím jsem na tom stejně jestli ještě někoho hledáte tak se ozvěte. Jarča
anonym
anonym
před 9 dny
anonym
před 9 dny
anonym ~ mela bych zajem
anonym
anonym
před 8 dny
anonym
před 8 dny
@ellamilla ~ Ahoj. Stále hledáte spolucestovatelku na řecké ostrovy? Pokud ano dejte vědět. Zdena

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů