k moři 2019

Vloženo: 22. června 2018
Poslední příspěvek: 20. května 2019
anonym
před 11 měsíci
anonym
Ahojte, pro léto 2019 hledám spolucestující na dovolenou k moři. Nejraději létám do Řecka (ostrovy) na min. 10 dní, ale není podmínkou. Vypadá to, že příští rok už se mnou nebude nikdo z rodiny cestovat a proto hledám náhradu. Jsem životaschopná, 57 + z Prahy a mám ráda koupání, zábavu i lenošení.

75 odpovědí

alopla
alopla
před 29 dny
alopla
před 29 dny
@anonym ~ Ahoj, taky hledám spolucestující, jsem muž
lenko
lenko
před 27 dny
lenko
před 27 dny
Ahoj,
ráda bych strávila dovču v Řecku,můžeš se ozvat?Irena
anonym
anonym
před 25 dny
anonym
před 25 dny
Dobrý den Ireno. Také bych v červenci nebo srpnu chtěla vycestovat do Řecka. Pokud stále hledáte, dejte vědět. E mail: sssidonia@seznam.cz Zdena
Katina
Katina
před 25 dny
Katina
před 25 dny
Hledám spolucestující 60+ na rezervovaný zájezd na ověřené místo - Zakynthos, 11.-21.6. s polopenzí, odlet Brno. Někdo ze střední Moravy? kontakt: dovvla@seznam.cz
anonym
anonym
před 22 dny
anonym
před 22 dny
Dobry den. jsem z Prahy. Teď se nabízí In clusive na 10 dní za 8 240 z Prahy. Je mi 58 let pohodová, ale nemám s kým vyjet. Pro mne ideál teplíčko, moříčko i tanec by se po sto letech hodil.
šipka
šipka
před 17 dny
šipka
před 17 dny
@anonym ~
Napis prosím na mail madameja@seznam.cz nebo SMS 603965839 dekuji
Evaa
Evaa
před 14 dny
Evaa
před 14 dny
@lenko ~ Taky bych ráda vyrazila do Řecka, pokud máte ještě zájem, ráda se připojím. Jsem Eva, 55 let z Lbc, klidná, společenská, mohu kdykoliv během prázdnin. Kontakt EvaazRaje@seznam.cz
Elena
Elena
před 11 dny
Elena
před 11 dny
@anonym ~ Zdravím. Hledám také nějakou normální babu +65 na dovču do Řecka na ostrovy - preferuji Zakynthos, Kos, jižní Krétu. Nejlépe v 1/2 června na 10 - 12 dnů. Odlet z Brna. Elena
Elena
Elena
před 11 dny
Elena
před 11 dny
@Elena napsal(a):
@anonym ~ Zdravím. Hledám také nějakou normální babu +65 na dovču do Řecka na ostrovy - preferuji Zakynthos, Kos, jižní Krétu. Nejlépe v 1/2 června na 10 - 12 dnů. Odlet z Brna. Kontakt : anele2@seznam.cz
Elena
Elena
Elena
před 6 dny
Elena
před 6 dny
Také preferuji Řecko, třeba Zakynthos na 12 dnů, polopenze, jsou odlety jak z Brna, tak i z Prahy od ck Brenna, snad by se to dalo domluvit. Koukněte na ck Brenna Zakynthos, apart hotel PICCADILY. Kontakt elenaflorianova@seznam.cz
Evajs
Evajs
před 5 dny
Evajs
před 5 dny
@anonym napsal(a):
Hledám spolucestující - ráda bych v červnu na Zakynthos - seniorka - Moravačka, kontakt na dovvla@seznam.cz
Katina
Katina
před 3 dny
Katina
před 3 dny
@Evajs ~ ahoj dovolenou i parťačku již mám na červen domluvenou, držím palce pro hezkou dovču i Vám.
Evajs
Evajs
před 2 dny
Evajs
před 2 dny
@Evajs ~ Ahoj.
Mohla bych od10.6.
Zakynthos bych brala,napiš jestli taky z OV.
eva
Katina
Katina
před 15 hodinami
Katina
před 15 hodinami
@Evajs ~ spolucestující již mám a letíme na Zakynthos 11-21.6. z Brna. Dej si svůj inzerát i se spojením na e-mail, jde to rychle. Ozvalo se mi asi 6 cestovatelek ... domluvíš se.
Evajs
Evajs
před 9 hodinami
Evajs
před 9 hodinami
@anonym ~ Ahoj.
Jestli máš zájem, uvádím mail evareda@seznam.cz pro další info.
Ahoj Eva

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů