Kalábrie od 1 062 Kč
Zobrazit zájezdy

Kalábrie

Vloženo: 1. března 2019
Poslední příspěvek: 17. dubna 2019
nová členka nová členka /
Anavi
nová členka nová členka / před 5 lety
Anavi
Dobrý den, chystáme se do Kalábrie, konkrétně hotel Torrazzo sul mare. Máte někdo zkušenosti s dovolenou v Kalábrii z minulých let? Ceny, moře atd. Budu ráda za každou informaci.

Odpovědi 3 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
anonym ~ Dobrý den, váš hotel leží přímo v úchvatném městečku Tropea posazeného na skále, které vybízí k večerním procházkám v místních úzkých uličkách. V okolí najdete jak dlouhé písečné pláže tak i menší zátoky ve skalách. Doporučuji si půjčit auto a navštívit menší pláže v okolí Capo Vaticano, od Tropei jsou vzdálené cca 10 km, a průzračnější vodu v okolí nenajdete. Také si udělejte lodní výlet na Liparské ostrovy, zejména pak na vulkanický ostrov Stromboli, kde můžete pozorovat tekoucí lávu.
Tropea je turistické město, takže i ceny tomu odpovídají, doporučuji se vyhnout restauracím na hlavních náměstích a ulicích. V supermarketech jsou podobné ceny jako u nás, takže vás dovolená může vyjít levně .
Anavi
nová členka nová členka /
Anavi
nová členka nová členka / před 5 lety
Anavi
před 5 lety
@Kristýna ~ Děkuji moc se těšíme. Nevíte náhodou jestli se lze dolů na pláž dostat jinou cestou než přes ty strmé schody? Nemůžu se to nikde dočíst. Máme si na něco dávat pozor?? Moc díky.
Jaryn
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Jaryn
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Jaryn
před 5 lety
@anonym ~ Autem po silnici, jionak vážně jen po těch schodech.Ale není to tak hrozný

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů