Itálie od 809 Kč
Zobrazit zájezdy

Kam do Itálie

Vloženo: 18. července 2019
Poslední příspěvek: 31. července 2019
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
kitty123
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
kitty123
Ahoj poradíte mi, prosím, kam se vydat do italie? Napadlo me Toskánsko, ale to je takovy vystrel do tmy. Chteli bychom klidnejsi misto u more, které je cisté. Nějaký nápad na ubytování?
díky moc

Odpovědi 3 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@kitty123 ~ Zdravím,
chystáte se do Itálie pouze za odpočinkem u moře nebo i za poznáváním? Nejčistší moře a pláže se dle mě nachází na jihu Itálie, konkrétně v Kalábrii a Apulii, pokud však jedete autem, tak to může být trochu daleko.
V Kalábrii můžu osobně doporučit letovisko Tropea. Je to kouzelné městečko tyčící se na skále a v okolí najdete překrásné pláže a zátoky. Apulie je také nádherná, kromě pláží se tu nachází romantická bílá městečka, z těch známějších například Alberobello, proslulé svými "trulli" - malé tradiční domky velikostně pro skřítky.
Oblast Gargána také nabízí krásné pláže a to jako písečné, tak i oblázkové, a rozhodně je tu spoustu zajímavostí k objevování.
S Toskánskem však určitě nešlápnete vedle. Starobylé vesnice, výborné víno a krásné pláže jsou ideální pro relaxačně - poznávací dovolenou. Zejména Ligurské pobřeží nabízí krásné především oblázkové pláže s čistou vodou. Příjemné letovisko je například Sestri Levante.
Lubošák
stálý člen stálý člen /
Lubošák
stálý člen stálý člen / před 3 lety
Lubošák
před 3 lety
Co třeba Caorle, není to taková fabrika na turisty jako nedaleké Bibione a rodiny si tu přijdou na své. Je tu spousta příležitostí pro děti, jak mohou vybít svoji energii, a dospělí si můžou posedět v gelateriích. Každopádně Toskánsko je fajn, navštivte termální lázně Saturnia.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů