Španělsko od 4 690 Kč
Zobrazit zájezdy

Kam doporučujete jet na Ibizu?

Vloženo: 17. srpna 2019
Poslední příspěvek: 20. srpna 2019
nová členka nová členka /
Jarča
nová členka nová členka / před 3 lety
Jarča
Už delší dobu uvažujeme o dovolené na Ibize. Kam na Ibizu vyrazit, kde se vám nejvíce líbilo? Asi nám nejde úplně o párty, spíš poznat ostrov.

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@Jarča ~ Zdravím,
určitě zajděte nebo se ubytujte v hlavním městě Ibizy - Eivissa, za mě je to nejkrásnější městečko nejen na ostrově, ale také jedno z nejhezčích co jsem kdy v Evropě viděla. Dále doporučuji pozorovat západ slunce u obranných věží Puig des Savinar, odkud je krásný výhled na moře s útesy. Také si udělejte výlet na vedlejší ostrov Formentera, kde najdete opravdu průzračné moře a krásné pláže, které se nedají srovnat s plážemi na Ibize.
Co se týče pláží přímo na Ibize, hezké jsou Cala Llenya, Cala Nova, Cala d´Hort, Cala Tarida, Cala d´en serra, Cala Bassa, Cala Saladeta, Cala Comte (ta ale v hlavní sezóně bývá velmi narvaná).
Světluš
Administrátor Administrátor /
Světluš
Administrátor Administrátor / před 3 lety
Světluš
před 3 lety
Ahoj, co se měst týče, tak hlavní město a hlavně jeho nejstarší část na kopci Dalt Vila je krásné Dál stojí za návštěvu určitě Santa Eulalia a Sant Miguel - menší městečka se super atmosférou a parádní malé restaurace. Na pozorování západu slunce doporučuju pláže Bennirás - v neděli zde zbytek hippies bubnuje do západu slunce. Dál se mi hodně líbila vyhlídka na ostrov Es Védra - to si určitě najděte, je to fakt pecka. Každá pláž v NP Ses Salines mezi Ibizou a Formenterou je moc pěkná, ostatně ostrov Formentera je kapitola sama o sobě - nejhezčí pláže, co jsem kdy viděla. Lodí se vyjíždí například z přístavu v hlavním městě (Od Mc´Donaldu) a jste tam za chvíli. Z pláží bych volila ty jižně od Sant Antonio - je tam hodně menších pláží v zálivu a všechny se jmenují Cala. Za mě nejhezčí přeplněná Cala Comte. Kdybys měla další otázky, tak napiš, prožila jsem tam celé léto 2015

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů