Nejlépe hodnocené hotely Ibiza - Baleárské ostrovy

Nastavené filtry:
Španělsko
Ibiza

Recenze hotelů Ibiza - Prázdniny ve žhavém rytmu

Nekonečný proud zábavy, taneční hudba a osvěžující koktejly, to je ostrov Ibiza, nejzápadnější součást Baleárského souostroví. Milióny turistů, především mladších ročníků, ho navštěvují kvůli barům, klubům a diskotékám, v nichž hrají nejlepší dýdžejové planety. Nikoliv náhodou se právě tady nachází největší disco světa Privilege.

Ovšem dovolená na Ibize, to jsou také pláže v čele s dunami u Las Salinas a s krásnou Playa d´en Bossa, projížďky na koních či nakupování na známých hippie trzích v Es Caná. Pohodová atmosféra na ostrově v mnohém připomíná Španělsko, pod nějž ostatně administrativně náleží.

Ubytovací zařízení se táhnou po celém středomořském pobřeží Ibizy. Vyzkoušejte například rodinný hotel Fiesta Milord v letovisku Sant Antoni de Portmany, finančně výhodný Hostal Mar Y Huerta v Es Canar nebo Club Hotel Portinatx. Vybírat můžete i z dalších rekreačních středisek jako Cala Llonga a Santa Eulalia del Rio.

Pokud přemýšlíte o pobytu na Ibize, recenze našich uživatelů vám pomůžou při výběru toho skutečně nejvýhodnějšího ubytování.

Často kladené otázky

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Ibiza jsou podle cestovatelů tyto: Grupotel Cala San Vicente, Hotel Playasol The New Algarb, Hotel Mare Nostrum, Hotel Osiris Ibiza, San Remo Club Hotel.