Mykonos od 30 659 Kč
Zobrazit zájezdy

Kam na dovolenou na Mykonosu?

Vloženo: 15. prosince 2019
Poslední příspěvek: 16. prosince 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Zdenička
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Zdenička
Zdravím všechny cestovatele, minulý rok jsme byli na Kefalonii - ostrov byl nádherný, turisty ještě tolik nepřeplněný a s Lefkádou ji řadím mezi top řecké ostrůvky. V příštím roce chceme zase někam jinam, tak nás napadl Mykonos. Poraďte kam na Mykonos, kde se vám líbilo nejvíce? Abysme po Kefalonii a Lefkadě nebyli zklamaní. Děkuji předem

Odpovědi 5 odpovědí

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 4 lety
Kristýna
před 4 lety
@Zdenička ~ Hezký večer,
já osobně řadím Mykonos mezi nejkrásnější řecké ostrovy, které jsem navštívila. Ostrov je vhodný jak pro klidnou romantickou dovolenou, tak i pro noční živly, kteří sem přijíždějí z celého světa, aby navštívily světoznámé taneční kluby. Záleží jakou lokalitu si zvolíte - ve vašem případě předpokládám, že toužíte spíše po klidné dovolené, proto bych doporučila ubytovat se například v okolí pláže Agios Ioannis Beach či poblíž hlavního města Mykonos. Samotné město je velmi rušné, ale opravdu překrásné, takže si sem nezapomeňte udělat výlet. Ubytování dál od centra vám zajistí pohodovou dovolenou a zároveň to budete mít kousek k romantickým večeřím v restauracích v uličkách hlavního města. Určitě bych se vyhnula plážím Paraga a Paradise, kde jsou párty ve dne v noci...
Konkrétní místa, které byste na Mykonu neměli minout se dočtete v předchozí diskuzi zde.
Petraaa
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Petraaa
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Petraaa
před 4 lety
@Zdenička ~ Mykonos je spolu se Santorini poměrně drahá lokalita. Vyplatí se jet určitě přes cestovku na LM. My tam byli na 11 nocí za 7 400 kč. Pěkný apartmán kousek od moře. My jsme byli ve městě Klouvas asi 2,5 km od přístavu. Určitě se vydejte na pláže Panormos a Agios Sostis Beach. DOPORUČUJU!
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 4 lety
Kristýna
před 4 lety
@Petraaa ~ Ano, rozhodně pobyt na Mykonu není levná záležitost. Ideální je sem vyrazit před nebo po sezóně, nejlépe duben/květen nebo říjen/listopad, kdy je většinou pěkné počasí a ceny jsou o polovinu nižší.
Kamila-Pechová
nová členka nová členka /
Kamila-Pechová
nová členka nová členka / před 4 lety
Kamila-Pechová
před 4 lety
My jsme na Mykonosu byli, byly tam krásné různorodé pláže, čisté moře i opravdu hezká příroda, jídlo prostě fantazie, ale ceny hrozně napálené. Opravdu je to snad nejdražší ostrov v Řecku. Kromě mlýnů, přístavu a kostelíku tam nic není.
Bibi_Bu
nový člen nový člen /
Bibi_Bu
nový člen nový člen / před 4 lety
Bibi_Bu
před 4 lety
Byli jsme tam v červnu. Volotea to létá z Mnichova a občas se dají sehnat fakt levné letenky. Ubytko za slušnou cenu se dá sehnat, když skočíte na trajekt (cca 30 minut) a doplujete na Tinos.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů