Řecko od 2 689 Kč
Zobrazit zájezdy

Kam do Řecka se chystáte?

Vloženo: 3. ledna 2018
Poslední příspěvek: 29. prosince 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Zdravím všechny milovníky Řecka. TAK KAM TO BUDE LETOS? A proč? ))
Já přelom červen/červenec opět po x letech do Pargy, s láskou na to vzpomínám a musím to tam vidět znova!

Odpovědi 90 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Také zdravím všechny co jezdí na Chalkidiky do Nea Vrásné. Těšíme se jak zde zase zrelaxujem a užijeme krásné podvečerní atmosféry a klídku na plážích. Všem doporučujeme. Jedeme v druhé polovině srpna, horko nám nevadí a v tu dobu počasí bývá super.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Nea Vrasna je super,byli jsme tam 3krát a asi to za nějaký čas zopakujeme
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Letos to bude Lefkáda -Nidri .Ještě jsme tam nebyli tak se moc těšíme
Iveta
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Iveta
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
Iveta
před 6 lety
Opět již po třetí do Nea Vrasné. Těšíme se na úžasnou tržnici a na výlety po okolí i na super přátele a moře. Jen vydržet do srpna.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den, po desíti letech dovolených na řeckých ostrovech jsme zvolili Sarti. Ale termín až koncem září 2018. Má někdo zkušenosti s počasím v tomto obodbí?
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Thassos golden beach
Lenči
legenda legenda /
Lenči
legenda legenda / před 6 lety
Lenči
před 6 lety
My letos na Lefkádu, Agios Nikitas. Tam jsme také ještě nebyli, rádi poznáváme další řecké ostrovy. Už se moc těšíme. Podle diskuzí tady na "Cestolino" tam bude jistě super dovolená. Jsme zvědavi, zda tam opravdu budou velké vlny, jak nám bylo řečeno, takže uvidíme, jaké bude koupání. Jinak preferujeme výlety po ostrově, takže víme, že ostrov má co nabídnout.
Iff
legenda legenda /
Iff
legenda legenda / před 6 lety
Iff
před 6 lety
Letos další z ostrůvků...Lefkada...Nidri...už se těšíme.
Junaska
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Junaska
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
Junaska
před 6 lety
Byla jsem loni, krásné místo, super moře, ale příšerné ubytování of Fischera - hotel Christiana. Sice hned u moře, z pokoje vyběhnete téměř do vody, ale to je asi tak všechno. Pan majitel vybere akorát peníze za ubytování a tím to končí. Pokoj neskutečný krcálek, dveře na balkon kvůli postelím nešly skoro otevřít, u hlavy stará uřvaná lednice a to vše nabízí Fischer jako studio. Nemluvě o tom, že nám celé odpoledne až do večera pražilo sluníčko na balkon a do pokoje, ale že existují markýzy na zastínění (v Řecku naprosto běžné), tak to pan majitel ještě nezjistil. O snídaních, které jsme měli v ceně zájezdu ani nemluvím. Takže Nidri ano, od Fischera už nikdy po zkušenostech s vyřizováním reklamace.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Projíždění na čtyřkolce ostrov a nacházet krásy schovaných zákoutí kde to nevře turisty nemá chybu. Vyrážíme v červnu a už se nemůžeme dočkat !
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Byli jsme v loni, dva dny bylo chadněji ale přes den 30 stupňů. Řecko v pohodě do poloviny září, pak už je podle místních obyvatel chladnější !
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Pojem chladněji znamená pro každého něco jiného. Já jezdím většinou tak v půlce září až do konce září a pro mne, která nemá ráda pařáky je úplně luxusní počasí. Jak dost sluníčka na opalování, tak nádherně teplé moře.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Agios Nikitas, super volba....my byly v červnu, hotel Odyssey, ostrov nádhera...
Mirek
nový člen nový člen /
Mirek
nový člen nový člen / před 6 lety
Mirek
před 6 lety
Letos opět červen a opět Kréta. Rodinný hotelový komplex Stella Vilage a Stella Palace je to super a celkem 10 bazenů, moře hned přes cestu. Lehátka a slunečníky pro hosty hotelu zdarma. Ještě je k dispozici Stella Island, ale to jejiž jiná cen. skupina.
Lenči
legenda legenda /
Lenči
legenda legenda / před 6 lety
Lenči
před 6 lety
Letos navštívíme Řecko potřetí a to vždy v první polovině června. Zatím si vybíráme ostrovy v Jónském moři a počasí nás ani jednou nezklamalo. Příjemné teploty, ani vedra ani chladněji tak kolem 28-30 st. Pro někoho možná je to už hodně, ale u moře je tato teplota ideální. V červenci a srpnu už bychom kvůli vysokým teplotám proto dovolenou v Řecku nechtěli. Moře v červnu taky bylo teplé, takže, kdo se obává studeného moře začátkem června, nemusí mít obavy, ale asi jak kde.
Hanýžka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Hanýžka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
Hanýžka
před 6 lety
Lefkáda je nádherná a pláže luxusní -Portho Katsiku,Milos,Egremi ... zažili jsme ji defíny .Jen je potřeba si půjčit auto,skůtr a jezdit po těch plážích,které nejsou blízko od Nidri .Doporučovala bych Vám,ubytování ve vesničce Agios Nikitas nebo ve Vasiliki,které jsou k plážím blíž a Nidri mě moc neučarovala ...jen je tam česká taverna ale pláže nic moc .
Pida_m
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Pida_m
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
Pida_m
před 6 lety
Zdravím, také se s mužem vracíme po 10 letech do Pargy. Jedeme na přelomu červ/srp s dětmi, plánujeme aspoň na chvíli půjčit auto a navštívit zase zajímavá místa
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Všechno zní tak dobře, že bych se tam nejradši přestěhovala a viděla vše
Pida.m: Jestli mě pak napadne nějaké doporučení na výlet nebo restauraci, ozvu se Vy si sice déle počkáte, ale zas budete mít asi teplejší moře ))
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Všechno zní tak dobře, že bych se tam nejradši přestěhovala a viděla vše
Pida.m: Jestli mě pak napadne nějaké doporučení na výlet nebo restauraci, ozvu se Vy si sice déle počkáte, ale zas budete mít asi teplejší moře ))
Pida_m
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Pida_m
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
Pida_m
před 6 lety
Majda: To budete hodná Budeme ubytovaní za Valtosem ve studiích Garden. Chválí si Tango club (ten byl teprve nově otevřen, když jsme tam byli naposledy). Když by se vám chtělo, písněte pak ceny za gyros v pitě a jestli se potraviny stále pohybují +- jako u nás Zatím se mi nedaří být moc úspěšná s půjčovnami aut. Na netu je 99% strašně předražených Ale zkusíme ulovit přes cestovku.
Nemáte někdo zkušenost s půjčováním auta v Parze? dík.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů