Kam do Řecka se chystáte?

Vloženo: 3. ledna 2018
Poslední příspěvek: 17. dubna 2019
anonym
před rokem
anonym
Zdravím všechny milovníky Řecka. TAK KAM TO BUDE LETOS? A proč? ))

Já přelom červen/červenec opět po x letech do Pargy, s láskou na to vzpomínám a musím to tam vidět znova!

84 odpovědí

Pida_m
Pida_m
před rokem
Pida_m
před rokem
Našla jsem náš cestopis s poslední návštěvy Pargy, třeba se někomu hodí Měli jsme auto na 4 dny a zvládli jsme toho dost
www.recko.name/cestopisy.php…
anonym
anonym
před rokem
anonym
před rokem
také letos jedeme do Nidri...už se moooc těšíme.
anonym
anonym
před rokem
anonym
před rokem
Protože Ithaka je naše láááska.
Fili
Fili
před rokem
Fili
před rokem
Dobrý den, my letos poprvé bez cestovky, lodí z Benátek do Igumenitsy, bydlení v Platarii,kousek Sivota, Parga, Lefkada, Korfu....hory nad hlavou, větší nádheru neznám
anonym
anonym
před rokem
anonym
před rokem
Ahoj Fili,
na kolik tě prosím přišel trajekt v jednom směru Benátky-Igoumenitsa na jednu osobu? Na jak dlouho jedete? A máte už nějakou představu o ceně celé dovolené? Přemýšlíme s přítelem nad něčím podobným.
Děkuji
Fili
Fili
před rokem
Fili
před rokem
Ahoj, třílůžková kajuta+auto 526 euro spáteční s Minoan lines, samotná jednosměrná jízdenka stojí kolem 70 euro, na spáteční je 30%sleva. Ubytování na 11 dní přes booking pro 3 osoby 440 euro. Dovolená pro 3 asi 35000+-. Jelikož rádi cestujeme, tímto ušetříme minimálně 10000 za půjčení auta.
Fili
Fili
před rokem
Fili
před rokem
Lefkáda je ráj na zemi Agios Nikitas obzvlášť, přes kopec jedna z nejkásnějších pláží ostrova Milos, dobrá volba, určitě se Vám bude líbit, pozor moře občas dost divoké
kamula67
kamula67
před rokem
kamula67
před rokem
Ahoj, ja bych rada Pelopones a jeho pamatky,ale busem se mi tam teda vubec nechce a letecky je to drahe. Jinak Parga a ostrov Kalymnos s Telendosem jsou uzasna volba,doporucuji vsem.
anonym
anonym
před rokem
anonym
před rokem
- V Řecku je všude krásně. Já miluji Rhodos, byla jsem tak čtyřikrát. Letos v červnu na Korfu.
- Líbilo se mi na Zakhyntosu, Chalkidiki i Krétě.
anonym
anonym
před rokem
anonym
před rokem
Máme rádi Řecké ostrovy a tentokrát jsme si na červnovou dovolenou vybrali ostrov Rhodos. A ispirací nám by jeden díl Hercula Poirota - Rhotský trojůhelní Těšíme se nejen na nádherné moře, ale i na antické i Jonanitské památky. Jedeme do Stegny. Moc se těšíme. Pokud máte zkušenosti s apartmány Segna Star, budeme rádi za odezvu.
anonym
anonym
před rokem
anonym
před rokem
V Řecku je krásně všude. My letos na Kos Lambi. V minulosti jsme byli na Kosu oblast Psalidi. Obojí je v blízkosti hlavního města, kde je spousta historických památek, které stojí za to je vidět. Navíc čisté moře, příjemní lidé. Co víc si na dovolené přát.
anonym
anonym
před rokem
anonym
před rokem
Jezdíme z vnoučaty začátkem června (slevy) na Krétu (severní pobřeží, na jihu to dost fouká). Počasí, teplota OK. Začátkem června je to i levnější.
Lenči
Lenči
před rokem
Lenči
před rokem
My také jezdíme vždy v červnu. Je to mimosezónní období, takže jedna sleva a druhou máme za to, že zájezd objednáváme v prosinci či lednu. Výhodou je, že v červnu není tolik turistů, teplé a příjemné počasí bylo vždy a moře bylo na koupání také. Zatím navštěvujeme ostrovy v Jónském moři a naše zkušenosti pro dovolenou v Řecku a v černovém období jsou velmi dobré.
Jamako
Jamako
před rokem
Jamako
před rokem
Zdravím vás všechny, pomalu si pročítám různé diskuse a zahnalo mě to až sem. Děkuji za názory. Náís teprve dovolená čeká, v létě 2019. NIkdy jsme v životě u moře nebyli, ani jako děti. Prostě nebyly na to dříve finance. takže budeme startovat příští rok, s našimi dvěmi dětmi. Těšíme se. Budu zájezd pořizovat jako překvapení pro manžela k jeho 40-tým narozeninám. Pojedeme s CK, zatím mám jako volbu Krétu Aldemar Cretan Village. Snad neuděláme chybu. Chtěla bych jet začátkem srpna. Budu pořizovat na podzim jako first minute.
Jamako
Jamako
před rokem
Jamako
před rokem
...omlouvám se za překlepy...jako nováček nemůžu najít možnost úprav příspěvku - lze editovat?
anonym
anonym
před rokem
anonym
před rokem
Jde to i levně,my jsme jezdili ještě donedávna z Brna autobusem .Vůbec to nebylo tak špatné ,jízda na chalkidiki trvala max. 22 hodin a se 2ma dětmi nás to vyšlo kolem 20 tisíc. Později jsme jezdili už sami dva a vždy jsme si brali 2 turnusy .Naprosto nám to vyhovovalo ,protože máme moře a Řecko rádi. Teď už lítáme ale máme na to krásné vzpomínky . I na pevnině jsou pěkné místa jako Sarti,Nea Vrasna ,Nei Pori a další a znám dost lidí ktří čekali na poslední chvíli a tři čtzři dny loupili zájezd za 4-6 tisíc a za 10 tisíc byli skoro 14 dní u moře.
HanaPetříková
HanaPetříková
před rokem
HanaPetříková
před rokem
Dobrý den,

příspěvky dodatečně editovat nelze, ale překlepy zde snad každý chápe. Jsme v diskuzi, ne ve škole

Nicméně tuto možnost proberu s našimi vývojáři, kteří zrovna pracují na novém vzhledu a funkcích webu.

A abych se přidala do diskuze, mířím v červenci do Athén, letenky z Vratislavy a Katowic stojí i v sezóně kolem 2 000 Kč za zpáteční. Jeden den to vypadá na Athény, dál program ještě vymyšlený nemám
anonym
anonym
před rokem
anonym
před rokem
V polovině září, až nebudou taková horka a naopak budou výrazné slevy. Je to klidné a příjemné letovisko bez plážového průmyslu.
anonym
anonym
před rokem
anonym
před rokem
U nás to letos vyhrála Kythira. Jedeme poprvé ji prozkoumat.
anonym
anonym
před rokem
anonym
před rokem
Navštívila jsem Řecko minimálně 15x a nemůžu se nabažit. Řecké lidé jsou srdeční.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů