Řecko od 2 689 Kč
Zobrazit zájezdy

Kam do Řecka se chystáte?

Vloženo: 3. ledna 2018
Poslední příspěvek: 29. prosince 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Zdravím všechny milovníky Řecka. TAK KAM TO BUDE LETOS? A proč? ))
Já přelom červen/červenec opět po x letech do Pargy, s láskou na to vzpomínám a musím to tam vidět znova!

Odpovědi 90 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Syn si vybral Santorini,tak tam na konci prázdnin poletíme. Letíme poprvé tak jsem zvědavý jaké to bude.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Zdravím, v tomto hotelu jsme strávili dovolenou v léte 2016, 2017 a letos jedeme opět. Za nás výborná volba, určitě budete spokojeni
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
V Parze jsme byli před deseti léty. Uchvátila nás tak, že tento rok jedeme znovu. Budeme ubytováni v Nanosu. Může mi někdo z těch, co už tam byli napsat, které věci jsou v kuchyni a v koupelně, abychom je zbytečně nebrali z domova? Děkuji
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Letos Chalkidiki Ouranoupolis Hotel Theoxenia. Je to na třetí noze u mnišského státu Athos. Už 1000 let tam nesměj ženy.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Jeli jste s cestovkou nebo na vlastní pěst? Nevíme, jak se dostat z Prevezy(letiště) do Pargy.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Letos letíme 17.9. na Ithaku a moc se Těšíme,chtěli jsme letět 6.září,ale díky slečně v jedné cestovní agentuře ,která nám v říjnu řekla ,že máme čas do listopadu a pak jsme zjistili,že termín už byl od půlky října obsazený.Ale já vedra nemusím ,tak to snad vyjde.15.9.jsme byli na Kefalonii a Paxosu a bylo nádherně teplo a moře bylo taky akorát,až poslední den se ochladilo.A když zaprší tak sednem ke gyrosu,pivečku a to je taky relax.
Lenči
legenda legenda /
Lenči
legenda legenda / před 6 lety
Lenči
před 6 lety
Dobrý den. Mohla bych se zeptat, kde jste v letovisku na Kefalonii byli? A v jakém hotelu nebo penzionu? Zrovna jsme se vrátili z Lefkády, strašně moc se nám tam líbilo a tak bychom příště zkusili vedlejší ostrov Kefalonii. Ten je podobný Lefkádě, takže to bude určitě taky moc krásný ostrov. Paxos jsme také viděli, prostě ostrovy v Jónském moři jsou boží. Ithaka je také zajímavá, ale tam není zřejmě letiště.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Jako vždyky v půlce září (to už jsou hezké slevy a stále hezké počasí a tepúlé moře) Do Sivoty s partou normálních lidí které organizuje půjčovna lodí z Českých Budějovic VOTUS.
Pecinda
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Pecinda
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
Pecinda
před 6 lety
V loni jsem tam nakoukla asi po pěti letech,předtím jsem tam byla asi čtyři krát,uličky stejně krásné,jen pláž Piso Krioneri mi vyrazila dech hlava na hlavě,stejně tak městská pláž.Za mně už ne,pecinda
JirkaJ
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
JirkaJ
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 6 lety
JirkaJ
před 6 lety
Vybrali jsme jako vždy Řecký ostrov a letos je to Skopelos. Je to smaragd v Egejském moři, na který se po příletu na známější ostrov Skiathos pluje trajektem. To že podotýkám "jako vždy Řecký ostrov" znamená, že létáme jen na ostrovy. Už máme navštívené: Ithaku, Kefalonii, Zakynthos, Krétu 2x, Santorini 2x, Naxos, Thasos, Karpáthos, Rhodos, Kos 2x, Kálimnos, Telendos a Sámos. Jelikož nejsme "Ležáci plážový" tak ostrov který navštívíme, procestujeme přížem prážem co to jde i s návštěvou nejvyšší hory a podobně. Zapůjčení auta nebo motorky je podmívkou a ti kteří jako my, také ťapají po horách, musí mít dobré boty, do hor také nutné. Kdo nikdy nenavštívil Řecký ostrov, tak o mnoho přišel. Každý ostrov má své osobité kouzlo a své krásy. Doporučuji, jsme vždy nadšeni )
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Tam se Vám bude líbit. My byli o kousek níže v Ponti a náááááááááááááádhera. Na mě je Nidri moc hlučné a turistické, ale celkově je Lefkáda nádherná.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den prosím o zkušenosti z návštěvy ostrova Corfu je to dobrá volba děkuji za názory
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Thassos jsme si zamilovali a tak nějak tam už zůstali.Miluji tamní přírodu a hlavně už naše letité přátele.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Letos opět do Ouranoupoli hotel Theoxenia na Athosu a pak na týden do hor do Edessy kde je krásná příroda a vodopády.
Lenči
legenda legenda /
Lenči
legenda legenda / před 5 lety
Lenči
před 5 lety
Dobrý den. letos v červnu letíme také na Thassos. Budeme v letovisku Limenaria. Rádi bychom navštívili i Giolu. Pokud jste tam náhodou byli, můžete nám poradit, jak se tam dostat? A která místa, pláže či památky stojí za to navštívit? Přeprava lodí z Kavaly na ostrov Thassos byla časově bezproblémová? Děkuji za informace.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Na Thassosu jsme byli 2x ,cesta trajektem bez problémů a celkem krátká. Spoustu racků krouží kolem trajektu a čeká že jim hodíte nějakou dobrotu. My jsme byli na výletě s majitelem našeho ubytování v Limenárii v původní vesnici nahoře v horách a bylo to moc super..můžu jen doporučit.
Lenči
legenda legenda /
Lenči
legenda legenda / před 5 lety
Lenči
před 5 lety
Dobrý den, děkuji. Ostrov je malý, takže nebude určitě za 11 dní problém všechno navštívit a křížem krážem " prolézt". Jen sháním informace na " oko boha Dia ", neboť jsem četla, že cesta ke Giole není značená. Už se moc těšíme na tamní přírodu, zátoky a skály, kterých se nemůžeme v Řecku nabažit!
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 5 lety
Sally
před 5 lety
Letos jsme nic moc nevybírali, a tak když nám paní domácí z Geni oslovila, že by nás ráda viděla i s našimi jorkšírkami, tak jsme se rozhodli pro kratší 10 denní pobyt na Lefkádě. Podíváme se na pár míst, které jsme předloni nestihli, navšívíme naši vynikající tavernu Elena v Geni a tavernu Spiridoula v Sivotě. No a parádní vinotéku v Lefkádě na koncu hlavní třídy vpravo. Jinak to bude spíš o flákání a odpočívání. Tam kam jsme původně chtěli, na Korsiku, tak to letos bohužel nevyjde časově. Takže 16. srpna startujeme auto a pali na Lefkádu
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
3x na Lefkádě.a nic měnit nebudu tam se nám líbí mooc..♥
PavelH
nový člen nový člen /
PavelH
nový člen nový člen / před 5 lety
PavelH
před 5 lety
Tak opět Santorini. Týden byl krátký tak si to letos zopakujeme. Akorát ne začátkem září ale až na konci,snad bude příjemné počasí.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů