Řecko od 2 689 Kč
Zobrazit zájezdy

Kam se chystate na dovolenou v roce 2021?

Vloženo: 15. března 2021
Poslední příspěvek: 19. dubna 2021
legenda legenda /
kompersor4
legenda legenda / před 3 lety
kompersor4
Mame v plane pre leto 2021, navstivit Grecko vlastnym autom nie prvy krat
www.recko.name/fotografie.php…
Aky sa tu najdu cestovatelia autom, mozme sa pripojit ku spolocnej ceste k moru? Neodmietneme pre rok 2021 akukolvek europsku destinaciu. Poradite? Ponuknete?

Odpovědi 57 odpovědí

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
Řecko ne ale Egypt a Djerba
vinhifi
stálý člen stálý člen /
vinhifi
stálý člen stálý člen / před 3 lety
vinhifi
před 3 lety
@kompersor4 ~ zkušenosti mám. Pokud dotazy rád odpovim
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 3 lety
Sally
před 3 lety
Letos ani Řecko ani Itálie. Budeme zkoušet něco blíž asi spíše z termálních oblastí.
kompersor4
legenda legenda /
kompersor4
legenda legenda / před 3 lety
kompersor4
před 3 lety
@vinhifi ~ mam v plane Peloponez autom...Ak mate skusenosti, ktoru oblast, prefekturu doporucujete? Aka trasa autom je na Peloponez najvyhodnejsia?
Inak okrem Grecka by sme radi znovu navstivili autom aj ine casti Balkanu /MNE, CRO, MK.../
Moze byt zaujimava aj oblast ITA, Calabria? Ako to moze vyzerat autom do ESP, PORTUGAL...?
kompersor4
legenda legenda /
kompersor4
legenda legenda / před 3 lety
kompersor4
před 3 lety
@Sally ~ Ak niekedy este pocestujete autom do Grecka, tak tieto prirodne termaly www.recko.name/fotografie.php… nevynechajte.
vinhifi
stálý člen stálý člen /
vinhifi
stálý člen stálý člen / před 3 lety
vinhifi
před 3 lety
Já jezdím k moři že zdravotních důvodů. Stridam Řecko a Bulharsko. Kromě toho jezdím na průzkum. Částečně dělám průzkum cestou k moři v Hu, Ro, Bg, MK. Jinak na kratší průzkumné cesty autem jsem byl NL, B, FR vícekrát, ESP, Pt, Gibraltar, Chorvatsko a slovinsko
vinhifi
stálý člen stálý člen /
vinhifi
stálý člen stálý člen / před 3 lety
vinhifi
před 3 lety
@kompersor4 ~ jinak do Řecka jen jedna cesta. Budapest, beograd nis, skopie. U solune jsou křižovatky směrem na východ jih a západ. Alternativa je jen cesta nis, sofie, solun ale vhodná jen pro chalkidiki a více navychod
kompersor4
legenda legenda /
kompersor4
legenda legenda / před 3 lety
kompersor4
před 3 lety
@vinhifi napsal(a):
@kompersor4 ~ jinak do Řecka jen jedna cesta. Budapest, beograd nis, skopie. U solune jsou křižovatky směrem na východ jih a západ. Alternativa je jen cesta nis, sofie, solun ale vhodná jen pro chalkidiki a více navychod
Len jedna cesta? Kedysi hodne davno som isiel do GR cez Kakavia - Klismata, len neviem ako funguje tato trasa teraz, v COVID rezime...
vinhifi
stálý člen stálý člen /
vinhifi
stálý člen stálý člen / před 3 lety
vinhifi
před 3 lety
@kompersor4 ~ cest je samozřejmě mnohem víc. Ale jen ta jedna je smysluplná. Zvláště ve směru na Athény na západ od dálnice v MK nejsou dálnice. Kosovo má povinné vízum. Všude jsou hory
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@kompersor4 ~ Řecko je dost drahé ,já odlétám do Egypta je krásnější i levnější a moře nádherné 💖
kompersor4
legenda legenda /
kompersor4
legenda legenda / před 3 lety
kompersor4
před 3 lety
@DanaDianaNoymi ~
Mne sa Grecko vobec drahe nezda...Naopak, individualnoiu turistikou letoviska v Grecku vyjdu lacnejsie ako podobny relax pobyt na SK v Tatrach.
Inak, Egypt moze byt fajn. Avsak vydrzat v lietadle dlhsiu dobu je pre mna nadludsky vykon. Pretoze trebars v tomto lietadle smerom na Cyprus
www.recko.name/fotografie.php…
som mal problem zmestit sa do sedadla a vydrzat 3 hodiny letu...Egypt by som letecky nezvladol. To uz radsej navstivim Grecko SUV autom...
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 3 lety
Sally
před 3 lety
@kompersor4 ~ chtel jsem napsat neco podobneho. Recko se mi drahe nezda a Egypt me zatim nelaka.
vinhifi
stálý člen stálý člen /
vinhifi
stálý člen stálý člen / před 3 lety
vinhifi
před 3 lety
@Sally ~ no já to mám jednoduché, manželka nechce létat, ale jízda autem ji nevadí, na ženu je skvěla navigátorka, takže je to pak pohoda. Takže se nebojím jezdit po celé Evropě. Faktem je jedno a to, že Egypt má korálové útesy které v Evropě prostě nejsou. Taktéž pro milovníky egyptské architektury je nenahraditelný. Mě zajímá gotika a impresionismus. Z destinaci je asi nejlevnější Bulharsko. Řecko je už dražší, ale tam kam jezdím já, je velká výhoda, že je málo lidí. Navíc Egejské moře je teplé a také je to poměrně blízko, je jen 1700 km . Z to bez dálnice je to jen 100 km.
kompersor4
legenda legenda /
kompersor4
legenda legenda / před 3 lety
kompersor4
před 3 lety
@vinhifi ~ kam do Grecka jazdite?
vinhifi
stálý člen stálý člen /
vinhifi
stálý člen stálý člen / před 3 lety
vinhifi
před 3 lety
@kompersor gerakini chalkidiki mezi kassandrou a sythonii
kompersor4
legenda legenda /
kompersor4
legenda legenda / před 3 lety
kompersor4
před 3 lety
@vinhifi ~ verim ze na Gerakini moze byt fajn. Kedysi davno sme prave okolo Gerakini jazdili na Sithoniu do letovisk Vourvouou, Sarti, Toroni. Predsa len vsak to "prave" Grecko sme nasli uplne inde. Pretoze architektura Kyklad aj mentalita Grekov na tychto ostrovoch je neporovnatelne ina ako na severe Grecka. Nam sa zatial najviac pacilo na Antiparose & Parose:
www.recko.name/fotografie.php…
Som zvedavy ako prekvapi v lete 2021 Pelopenez, ak nam vobec COVID dovoli vycestovat...
vinhifi
stálý člen stálý člen /
vinhifi
stálý člen stálý člen / před 3 lety
vinhifi
před 3 lety
@kompersor4 ~ jo s tím souhlasím ale na ostrov jet autem nemůžu. S Řeky se ne domluvím. Náhodně na první dobrou jsme našli ubytování, které přesně odpovídá představě cena je ok, majitelka umí německý. Coz nějak ovládám. Na Peloponés bych jel na jaře na průzkum
kompersor4
legenda legenda /
kompersor4
legenda legenda / před 3 lety
kompersor4
před 3 lety
@vinhifi ~ Autem na ostrovy proc ne? My sme na Paros cestovali tymto trajektom www.recko.name/fotografie.php…
z Atheny - Pireus, Blues Star okrem ludi vie nalodit do podpalubia aj auta, karavany, autobusy ...
Nie jeden grecky ostrov sme navstivili vlastnym autom, avsak po Parose a Antiparose sme jazdili v 2017 motorkou.
vinhifi
stálý člen stálý člen /
vinhifi
stálý člen stálý člen / před 3 lety
vinhifi
před 3 lety
@kompersor4 ~ vím že se dá trajektem. Ale prostě jako lázně chalkidiki vyhovují. Neříkám že průzkum dále na jih je možný. Ale na průzkum máme jiné země. Více na západ. Také Itálie byla zatím vynechala
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 3 lety
Sally
před 3 lety
@vinhifi ~ Lefkáda je ostrov s mostem (byli jsme tam 2x) a myslím že v Řecku není problém se domluvit. Naše řečtina obsahuje cca 20 slov, ale když se chce tak se lidi domluví všude. A trajekty prý se dají zajistit i z domu. Já se chystám (letos ne) určitě autem na Zakyntos a Korfu, a pak uvidíme. Thasos se dá taky bez problémů autem. Asi bych se nebál.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů