Řecko od 4 054 Kč
Zobrazit zájezdy

Kam se chystate na dovolenou v roce 2021?

Vloženo: 15. března 2021
Poslední příspěvek: 14. dubna 2021
stálý člen stálý člen /
kompersor4
stálý člen stálý člen / před měsícem
kompersor4
Mame v plane pre leto 2021, navstivit Grecko vlastnym autom nie prvy krat
www.recko.name/fotografie.php…
Aky sa tu najdu cestovatelia autom, mozme sa pripojit ku spolocnej ceste k moru? Neodmietneme pre rok 2021 akukolvek europsku destinaciu. Poradite? Ponuknete?

Odpovědi 56 odpovědí

Mráček
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Mráček
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 21 dny
Mráček
před 21 dny
@kompersor4 ~ Normálně bysme jeli Chorvatsko vlastním autem se známýma, ale oni nechcou. Nevíme, co bude třeba, jaké očkování - nějaký pas? a tak cestu odkládáme.
kompersor4
stálý člen stálý člen /
kompersor4
stálý člen stálý člen / před 21 dny
kompersor4
před 21 dny
@Mráček ~ Zaciatkom leta 2020 sme cestovali do MNE, BiH a CRO bez nutnosti testov a kontrol na hraniciach... Pretoze SK aj CRO boli vtedy v COVID semafore zelene. Mali sme vtedy asi stastie, nakolko aj MNE bolo v zelenom pasme. Ked MNE preradili pocas nasho pobytu v MNE do cervenej zony, tak sme jednoducho precestovali vlastnym autom cez BiH do zeleneho CRO na dalsi pobyt. Ubytko v poho cez Booking v ten den. Vyhoda individualneho cestovania autom bola v tom, ze sme mohli cestovat po zelenych krajinach bez obmedzeni. No, ktovie co bude v lete 2021?
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 21 dny
DanaDianaNoymi
před 21 dny
Asi nám to s Covid pásem zamíchají .Už chystají i jakýsi carkovy kód pokud budeme chtít navštívit zde kulturu či restauraci .
kompersor4
stálý člen stálý člen /
kompersor4
stálý člen stálý člen / před 16 dny
kompersor4
před 16 dny
@vinhifi ~ No, ak nenajdem odvahu v buducnosti absolvovat Maroko vlastnym autom, tak snad letecky Ryanairom z Bratislavy do Marakesch individualne problem nebude. Na letisku v Maroku poziciame auto a primorske letoviska s vnutrozemim severo-zapadnej Afriky Maroka precestujeme aspon autom pozicanym...
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 16 dny
DanaDianaNoymi
před 16 dny
@kompersor4 ~ Vy jste super cestovatel , Maroko též toužím vidět
vinhifi
stálý člen stálý člen /
vinhifi
stálý člen stálý člen / před 12 dny
vinhifi
před 12 dny
@kompersor4 ~ tak držím palce, já se budu držet jen té své Evropy Španělko Italie, Francie, a belgie a Řecko skýtá svoje možnosti...
kompersor4
stálý člen stálý člen /
kompersor4
stálý člen stálý člen / před 11 dny
kompersor4
před 11 dny
@vinhifi ~ Dakujem. Snad rok 2022 bude cestovaniu priat viac. Pretoze Ryanair letenky BTS - MAR su v predaji nateraz pozastavene...
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 11 dny
DanaDianaNoymi
před 11 dny
@kompersor4 ~ a proč je pozastavili? Za měsíc odlétám
kompersor4
stálý člen stálý člen /
kompersor4
stálý člen stálý člen / před 10 dny
kompersor4
před 10 dny
@DanaDianaNoymi ~ letenky z Bratislavy som zvyknuty kupovat individualne priamo na web site leteckej spolocnosti www.ryanair.com/sk/en
Marrakesh letecky z Bratislavy v ponuke stale figuruje, avsak Ryanair letenky sa nateraz do Maroka kupit nedaju. Preco neviem... zeby COVID?
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 10 dny
DanaDianaNoymi
před 10 dny
@kompersor4 ~ z Bratislavy,já potřebuju z Prahy
kompersor4
stálý člen stálý člen /
kompersor4
stálý člen stálý člen / před 7 dny
kompersor4
před 7 dny
@DanaDianaNoymi ~ za cca mesiac letis do EGYPTA. Vies, nizsie vsak pisem o MAROKU. Inak Ryanair ma v PONUKE Maroko individualne z Bratislavy, avsak letenky sa zatial kupit nedaju... Z Prahy Ryanair PONUKU leteniek do Maroka nema vobec.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 6 dny
DanaDianaNoymi
před 6 dny
@kompersor4 ~ Ano to jsem si vše zjistila a tak letím z Prahy do Egypta 17. května .Ač Maroko ne stále moc láká
Romana
věrná členka věrná členka /
Romana
věrná členka věrná členka / před 5 dny
Romana
před 5 dny
Určitě opět milované Chorvatsko 🏖
Romana
věrná členka věrná členka /
Romana
věrná členka věrná členka / před 5 dny
Romana
před 5 dny
@Mráček ~ momentálně do Chorvatska stačí negativní test
kompersor4
stálý člen stálý člen /
kompersor4
stálý člen stálý člen / před 4 dny
kompersor4
před 4 dny
@Romana ~ aky TEST? PCR alebo staci ANTIGEN?
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 dny
DanaDianaNoymi
před 4 dny
@Romana ~ A kdo je očkovaný nemůžu ani antigenní test.🌞🌞Stejně jako do Řecka ,Egypta Na Djerbu se nemusí nic ,zjištěno přímo na Djerbe

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů