Kapverdské ostrovy od 2 331 Kč
Zobrazit zájezdy

Kapverdské ostrovy doba letu

Vloženo: 25. března 2013
Poslední příspěvek: 3. května 2018
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 9 lety
anonym
Nevíte někdo, jaká je doba letu na Kapverdské ostrovy?

Odpovědi 2 odpovědi

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 9 lety
anonym
před 9 lety
Doba letu na Kapverdské ostrovy je zhruba 6 hodin, pokud letíte jako já přímo z Prahy bez přestupu. S přestupem je o něco delší (cca 9 hodin) a postrádá pohodlí. Je mnohem lepší najít přímý let a to ať už z Prahy, nebo z nějakého sousedního hlavního města. Osobně doporučuju, protože 6 hodin letu se dá vydržet...
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 4 lety
anonym
před 4 lety
Včera jsem se bavila se svou zubařkou, která se před týdnem vrátila z konference z Kapverd. Říkala,že s přestupem letěli 8 a zpět 6. Přestup je na ostrově před Salem, kam se dolítává. Zcestovala celý svět a z Kapverd nebyla nadšená hlavně kvůli počasí, ostrému větru, velkým vlnám. Jeden kolega si tam při pokusu (předvádění se)vypořádání s oceánem zlomil nos a druhý klíční kost, takže žádná legrace. Ostrovy zeleného mysu nejsou také až tak zelené, jak se uvádí. Toto není kritika, je to specifický popis. Moji známí tam byli vloni v březnu na svatební cestě, hodně cestují a též se shodli, že ten silný vítr byl velmi nepříjemný.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů