Cestolino.cz Dovolená Kapverdské ostrovy

Kapverdské ostrovy dovolená 2019

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:
Royal Horizons Boavista
12. 2. (Út) - 19. 2. 2019 (Út)
Invia.cz: Royal Horizons Boavista
-6%
výhodné
8 dní
Letecky
All inclusive
15. 2. (Pá) - 2. 3. 2019 (So)
Invia.cz: Royal Horizons Boavista
-7%
výhodné
16 dní
Letecky
All inclusive
19. 2. (Út) - 5. 3. 2019 (Út)
Invia.cz: Royal Horizons Boavista
-5%
výhodné
15 dní
Letecky
Praha
All inclusive
4122290.00CZK

Dovolená na Kapverdských ostrovech

Kapverdy jsou úchvatným africkým souostrovím v Atlantském oceánu přezdívané také jako rájem na zemi. Pokud si potřebujete na dovolené odpočinout a chcete zapomenout na všední starosti, pak Kapverdy jsou pro vás tím pravým místem.

Souostroví se skládá z návětrných ostrovů Santo Antao, Sao Vicente, Santa Luzia, Sao Nicolau, Sal a Boavista, a ze závětrných ostrovů Maio, Fogo, Brava a Santiago, který je nejoblíbenějším místem turistů. Souostroví vás uchvátí překrásnými písečnými plážemi a azurově čistou vodou. Potápění v moři je tak jednou z hlavních aktivit na ostrovech, která zaručeně stojí za vyzkoušení, protože podmořský svět v podobě jeskyň, rostlin a překrásných mořských živočichů, se vám mnohokrát nenaskytne. Vydat se však můžete i na vulkán na ostrově FOGO, písečné duny nebo čajové a kávové plantáže.

Cestování po ostrovech je možné taxislužbou, autobusem nebo automobilem, ovšem silnice nejsou na takové úrovni kvality, jak jsme zvyklý, proto je nutné být na cestách obezřetný. Mezi ostrovy je pak nejpohodlnější cestovat letecky, popřípadě i lodí nebo trajektem. Hlavní město Kapverd je Praia a úředním jazykem portugalština.