Karpathos od 8 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Karpathos - nej pláže

Vloženo: 6. září 2019
Poslední příspěvek: 21. září 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
MéďaBéďa
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
MéďaBéďa
Dobrý den, vybírám dovolenou pro rodiče na Karpathosu. Prosím, kde má Karpathos pláže spíše mělké, ideálně písečné, kde tolik nefouká a i okolí je hezké? Už bych se rád rozhodl, kam je pošlu.

Odpovědi 2 odpovědi

Rychlonožka
nový člen nový člen /
Rychlonožka
nový člen nový člen / před 5 lety
Rychlonožka
před 5 lety
Ahoj, Karpathos je poměrně malý ostrov, půjčite si skútr nebo auto a všechno máte na dojezd, my tak objeli celý ostrov, všechna města jsou od sebe pár desítek minut a pláže taky. Na jedné jsme byly 3x a pokaždé jsme ji měli hodiny sami pro sebe. Nejčastěji jsme jezdili na pláž Agios Nicolaos. Krásné velké vlny, teplé moře. Možná, že jih je více písčitý, kousek za letištěm je Diakoftis Beach a to je přímo malý Karibik.
Roman-Abrle
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Roman-Abrle
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Roman-Abrle
před 5 lety
@MéďaBéďa ~ Vesnička Lefkos přímo u severní pláže. Jen je to ostrov spíše suchý a ne každému to vyhovuje. Ale je tam tolik opuštěných pláží, kde je člověk fakt sám! Chce to čtyřkolku nebo jeep, na přístupná místa stačí skútr, pak najdete pláže sami pro sebe i v hlavní sezóně.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů