Řím od 5 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Kdy je nejlepší jet do Říma?

Vloženo: 23. ledna 2020
Poslední příspěvek: 27. ledna 2020
Marion
Kdy do Říma? Jaký máte názor jaké je nejlepší období pro to tam jet, aby tam nebylo tolik turistů a ty šílené fronty. Četla jsem, že prý i v zimě je jich tam furt hodně. Mysleli jsme jet už teď někdy, ale pokud je tam turistů furt stejně, možná bude lepší vydat se až bude aspoň lepší počasí, co myslíte?

Odpovědi 4 odpovědi

Kristýna
před 4 lety
@Marion ~ Hezký večer,
z osobní zkušenosti bych řekla, že v zimě je v Římě turistů o něco méně než v létě. Každopádně je to jedno z nejkrásnějších měst na světě, takže je třeba počítat s tím, že turisté zde jezdí celoročně. Pro návštěvu bych doporučila jarní či podzimní měsíce, kdy je počasí příjemnější než teď v zimě, ale ještě není takové horko jako v létě.
Marion
před 4 lety
@Kristýna ~ A co je prosím pravdy na tom, že během prázdnin je v Římě mnoho památek, obchodů a kaváren zavřeno, že jsou Italové hodně u moře?
Kristýna
před 4 lety
@Marion ~ Památky by měly být všechny otevřené, pouze některé obchody a restaurace mají zavřeno. Většinou však zavírají jen na pár dnů v půlce srpna a rozhodně najdete mnoho jiných restaurací, které budou otevřené.
Alena_Chytráčková
před 4 lety
Jeďte do Říma na jaře. To bude všechno kvést, turistů bude míň a hlavně nebude takové vedro jako v létě. Jednou jsme jeli do Říma o prázdninách a měli jsme jazyky na vestě. Všechno je rozpálené, nebylo se moc kam schovat a už se nám po památkách ani nechtělo..

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů