Madeira od 13 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Kdy je nejlepší jet na Madeiru?

Vloženo: 12. září 2019
Poslední příspěvek: 27. října 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Quartet
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Quartet
Dobrý den, poradíte nám prosím kdy jet na Madeiru? Toto místo nám velmi učarovalo. Můžete mi poradit, kdy letět na dovolenou? Jestli jaro nebo podzim? Případně jestli můžete doporučit oblast a hotel.

Odpovědi 2 odpovědi

Madeira009
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Madeira009
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Madeira009
před 3 lety
@Quartet ~ Madeira se přezdívá ostrov věčného jara proto není vyloženě vhodná a nevhodná doba pro její návštěvu. Obecně v zimě prosinec až březen je chladněji kolem 20 Stupňů a zbytek roku kolem 25... ale uvědomte si že jste uprostřed Atlantiku a počasí se dost mění. Na jedné části ostrova může pršet a na druhé krasně svítit sluníčko. Pro většinu turistů bývá rohodující faktor cena letenek nejdražší jsou o letních prázdninách a okolo vánoc. Ve zbytku roku pokud netrváte na pevném termínu dají se sehnat letenky celkem slušně již od 4 tis Kč.
co se týče ubytování doporučím Vám to Moje: Mám u města Machico nově zrekonstruované apartmany. Koukněte na "villa sicirocco" "www.villascirocco.com/cs
pro své klienty půjčuji a auto
Ozvěte se rad Vám pomohu a udělám nabídku.
V.H.
Opavan
stálý člen stálý člen /
Opavan
stálý člen stálý člen / před 3 lety
Opavan
před 3 lety
Jestli mohu doporučit, tak rozhodně jaro (duben - květen), kdy vše kvete a dá se (někde) koupat v moři. Madeira je na cestování - ať již si vyjet do hor (Pico de Arieiro 1810 m, odkud se dá sjet na kolech po asfaltce) či na kopce a projít si levády v rezervaci třetihorního pralesa. Počasí se, zejména v horách, často mění (12.5. přes noc nasněžilo).
Ostrov je velmi různorodý co se týče počasí, nadmoř. výšky a tím i podnebí a vegetace. Lidé jsou různí, ale lituji ty (nechci napsat, že jsou hloupí), co zde jedou pouze ležet u moře na nevhodných místech, kde je studený oceán a velké vlny, které znemožňují vstup do vody. Koupat se lze v podstatě jen v hl. městě Funchalu na krásných plážích s černým vulkanickým pískem...

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů