Fidži od 83 330 Kč
Zobrazit zájezdy

Kdy letět na Fidži?

Vloženo: 18. září 2019
Poslední příspěvek: 19. září 2019
nová členka nová členka /
Anka123
nová členka nová členka / před 4 lety
Anka123
Dobrý večer, pokukujeme po zájezdech na Fidži. Chtěla bych poradit kdy jet?
Už asi nezbývá moc vhodných dní do konce roku, kdy letět? Nebo je to tam v pohodě i přes zimu a je moře teplé? Děkuji A.

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 4 lety
Kristýna
před 4 lety
@Anka123 ~ Dobrý den,
hlavní sezóna na Fidži je v období července a srpna, kdy jsou v Austrálii a na NZ zimní prázdniny, takže většina místních utíká za teplem. Dalším oblíbeným obdobím pro návštěvu jsou Vánoce a Silvestr.
Doporučuji se vyhnout těmto měsícům a navštívit Fidži ve vedlejší sezóně pro absolutní klid a romantiku. Navíc ceny ubytování jsou o něco nižší pokud vyrazíte v říjnu-listopadu nebo únoru-březnu.
Pokud se chystáte na Fidži ještě tento rok, počasí i v zimě bývá velmi příjemné okolo 30 °C, je nutné však počítat s tím, že může občas zapršet, protože se jedná o deštivé období. V říjnu jsou srážky spíš výjimečné a ceny nízké = nejlepší čas vyrazit. O teplotu moře se nemusíte obávat, vyhřáté je po celý rok a přes zimu má voda okolo 27-29 °C.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů