Réunion od 33 690 Kč
Zobrazit zájezdy

Kolik dní na Reunion

Vloženo: 2. března 2019
Poslední příspěvek: 2. září 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 3 lety
anonym
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, za kolik se dá sehnat letenka z Mauricia na Reunion? Teď jsou na duben cca od 4 900 Kč, je to normální cena? Na oba ostrovy budeme mít cca 14 dní, kolik dní si máme vyhradit na Réunion a kde je nejlepší výchozí bod pro cestování ostrovem? (myslím kde nejlépe hledat ubytování?). Díky

Odpovědi 4 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
anonym ~ Dobrý den, zpáteční letenky seženete kolem 5 tis. Kč (jednosměrná tedy cca 2,5 Kč), linku operuje letecká společnost Air Mauritius a let trvá 45 minut.
Oba ostrovy jsou naprosto nádherné, každý je trochu jiný. Jsou to klenoty Indického oceánu, kterým se dá těžko konkurovat.
Hodně záleží co od dovolené čekáte. Mauricius je více typický pro válení u moře, ale i milovník přírody a turistiky si zde přijde na své. Dají se zde podnikat nejrůznější výlety do hor, jako například výstup na horu Le Morne, odkud je překrásný výhled na ostrov. Nachází se zde také spoustu vodopádu i národní park.
Vulkanický Reunion je zatím málo navštěvovaný a málo prozkoumaný ostrov, který je ideální pro opravdové dobrodruhy. Můžete vystoupat na vrchol aktivního vulkána Piton de la Fournaise tyčící se do výšky 2 632 m.n.m. O víkendu si zajděte na trh Saint-Paul’s market a ochutnejte místní speciality. Zaplaťte si lodní výlet a jeďte pozorovat delfíny a velryby, to je opravdový zážitek. Na ostrově je několik kaňonů, impresivní je například Cirque de Mafate, odkud se vám naskytnou úžasné výhledy. Na ostrově je také několik nádherných vodopádů. Reunion místní přírodou připomíná Jurský park, akorát bez dinosaurů.
Pokud chcete dovolenou strávit spíše aktivně, doporučila bych více dnů na Reunion.
Ostrov je poměrně malý, takže ho projedete celkem snadno. Ubytování můžete sehnat jak na pláži, tak i v horách, záleží kde vám to více vyhovuje. Nejvíce možností nabízí městečko Saint-Denis, kde se nachází i letiště. Dobrý výchozí bod je také Saint-Pierre nebo Saint-Gilles-les Bains.
Silvi
nová členka nová členka /
Silvi
nová členka nová členka / před 2 lety
Silvi
před 2 lety
Dobrý den,
V červenci 2018 jsme strávili 2 týdny na Réunionu a dva týdny na Mauriciu. Z této cesty vznikly čtyři články Réunion dechberoucí, Laskavý Mauricius, Helikoptéra - zážitek, který nezklame, Trabl s travel a také eBook Réunion a Mauricius s dětmi, který spolu s články najdete na mém webu "silviepluharova.cz/. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že Réunion si zaslouží minimálně 14 dní Silvie
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 2 lety
DanaDianaNoymi
před 2 lety
@Kristýna ~ Paní Kristýno a kolik by stála dovolená na Renyounu na cca 12 dní All incluzive , méně neberu a olet z Prahy či Drážďan ale pouze hotel na pobřeží s dobrou cestovkou
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 2 lety
Kristýna
před 2 lety
@DanaDianaNoymi ~ Zdravím,
velký výběr zájezdů najdete na stránce zde, pobyty bývají většinou 10denní, ten nejlevnější seženete od 35 tis. Kč, ale pouze se snídaní. Za all-inclusive či více dní si budete muset připlatit.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů